Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su Saati Kelepçesi Nasıl Açılır

Su Saati Kelepçesi Nasıl Açılır

Su saati kelepçesi nasıl açılır konusunda pratik ve profesyonel çözümler sunuyoruz dikkat yapılan hata sonucu borunuz patlayabilir. Çözüm Tesisat firma çalışanlarımız su borucunuzu ödedikten sonra acilen saatin açılması için servis verebilmektedir.

Su Saat Kelepçesi Makul Servis Ücreti ile Açılır

Su saati kilidi nasıl açılır konusu evinizde ise karşınızda talihsiz bir olay duruyordur. Son ödeme tarihi geçirilen su borcunun ödenmemesi için mühür yapılabiliyor. “Su faturası borcumu ödedim, ne zaman mühür açılır?” gibi konularda ise beklemek insanın canını sıkabiliyor. Biz bu adımı hızlandırmak için yanınızdayız. Bu türde hizmet almak için tek yapılması gereken, su borcunun olmadığını gösterir, güncel tarihe sahip faturayı geldiğimizde bize göstermenizdir. Su kesme kilidinin kırılması nasıl yapılır? Özel bir ekipman gerekir. Sıkı bağlandığı ve kolayca su saatindeki kilidi kırmak gibi işlemlerin yapılamaması için ilgili ekipler bazı tedbirler almışlardır. Ama biz yine de en ufak problem çıkarmadan bahsettiğimiz şart sizde varsa çekiç ile vurarak kırma ve eritilecek kısımlara da farklı bir aparat ile müdahale ederek kilidi ortadan kaldırabiliriz. Çivi dayayıp kilidi kırmaya çalışayım derseniz, hasar alacak olan su borusunda delinme ve patlama riskini de göze almışsınız demektir. Biz yeteri kadar güç kullanarak ve en uygun açıları kullanarak elimizdeki donanımlar ile ilgili sorununuzu ortadan kaldırabiliriz.

Suyu kesilen ev, iş yerindeki kilidi açabilecek İstanbul tesisat firması olarak farklı problemler içinde yanınızdayız. Betonun iç ve dış duvarlarının su içinde kalması durumunda ses, sıcaklık, basınç faktörleri ile incelemeler, giderlerde kullanılabilecek kameralı cihazlar ile çatlak yerlerinin bulunması ve giderde hasarsız temizlik yapılması için özel cihazlar gibi işlemlerde de bizi arayabilirsiniz.

04 Ekim 2016
13.651 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN