Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kağıthane

Çözüm Tesisat Kağıthane bölgesinde su tesisatı servisi veriyor kırmadan cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider borusu açma ve petek temizliği işlerinizde yanınızdayız. Firmamız son teknolojik donamımlı cihazlarla aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde yaşanan arızaları tespit edip gidermektedir.

Çağlayan Mahallesi, Çeliktepe Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Harmantepe Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nurtepe Mahallesi, Ortabayır Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Şirintepe mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Telsizler Mahallesi, Yahya Kemal Mahallesi ve Yeşilçe Mahallesi dahil siz değerli müşterilerimize tüm Kağıthane’de 7/24 hizmet veriyoruz.

Kağıthane Cihazla Su Kaçağı Tespit ve Tamiri

Kağıthane su kaçağı tespiti demir su tesisatı onarım işlemleri yapabilir. Kullanılması zararlı olabilecek ileri düzeydeki çürümelerde parça değişimleri yapabiliyoruz. Genelde su sızması, borudan su damlaması vakaları görülmeye başlar ve bazen kameralı su kaçağı tespiti cihazları ile paslanan kısımları (termal kamera) bulabiliyoruz. Kağıthane su kaçağı bulma metal borularda kimyasal ile içten yıkama yapabilir. Plastik su damlama sorunu olan borularda keza farklı bir kimyasal ile su nereden damlatıyorsa orada bir tıkaç vazifesi görebilecek ürünler kullanıyoruz. Yani su tesisatında su kaçırma sorunu var diye illaki binalarınızda ağır tadilatlar veya günlerce sürecek işçilik masrafları diye bir şey zorunlu değildir. Elbette bazı binalarda parça değişimleri gerekli olabiliyor. Boruyu çıkartıp, yerine yenisini takmamız gerekebiliyor. Yalnız bu işlemin hemen öncesinde hangisi problemli ise orada su sızıntısını bulmak için cihaz analizleri yapmaktayız. Pis su kanallarında bildiğimiz minimal kameraların uzun kablolar eşliğinde sistemlere gönderilmesi vardır. Plastik olan lağım borularında yırtılmalar veya kırılmalar olabilir ve yerini bularak en gerekli ve hemen atılması gereken adımları uygulamaya geçiyoruz.

Kağıthane su kaçağı tamiri lavabo bataryasından suyun sürekli fışkırması gibi konularda da su kaçağı bulan firmalar vasfı ile destek olabilir. Yedek parçaları her ihtimale karşılık fazlasıyla getirmekteyiz ve sorunları çözmek için her zaman yanınızdayız. Sigortalı veya sigortasız binalarda İstanbul Kağıthane su kaçağı bulan tesisatçı firması arıyorsanız anlaşmalı ve çalışmaya devam ettiğimiz kurumlar olduğunu, kadrolu işçilerimiz ile destek verdiğimizi ifade edelim.

Kağıthane Tesisat Servisi

Kağıthane tesisat dublex ev, apartman dairesi, ofiste petek temizliği yapabilmek için taşınabilir bir cihaz ile sizleri ziyaret edebilir. Petek sayıları alınır, kirlilik durumuna bakılır, kimyasal şişeler hazırlanır, termal cihaz ile ısı değerleri not edilir ve cihaz çalıştırıldıktan sonra içsel yıkama yapılır. Radyatör içine basınçlı su göndererek iç katmanlar dikkatlice kimyasallar ile yıkanırken, tahliyesini de yine evinizi batırmayacak şekilde yaparız. Kağıthane tesisatçı mutfak lavabo kanalından alt kata lavabo suyunun damlaması durumlarında 24 saat gece, gündüz açık su kaçağı tespiti işlemlerimiz ile yardımcı olabiliriz. Cep ve iş telefonu (ofis) numaralarımızdan mutlaka ulaşınız. Sızdıran atık kanallarındaki boruları tek tek incelemek gerekir. Lavabo eviye borusu zaten ulaşılabilir durumda ve ilk işlem buradan başlar. Bazen lavabo sifonu sızıntısı, eviye borusu veya devamındaki bazı noktalarda kılcal noktalar varsa bile oradan beton içlerine, fayans altlarına geçişi tetikleyebilir. Önemli olan atık kanalında sınırlı bir su eklenmesi ve bu esnada kamera ile bakılmasından geçmektedir. Damlatan lavabo borusunda sorun bu şekilde bulunurken, arızalı parçalarda birebir değişim veya bazı boru kesme ve birleştirme çalışmaları ile bile genelde birkaç saatte hatta daha kısa zamanda sorunu bitirebiliriz.

Kağıthane su tesisatçı küvet giderinin tıkanması ve küvetin içinin atık su ile dolmasına kırmadan tıkanıklık açma işlemini yapabilecek sistemler ile yanıt vermek ister. Banyo su kanalının çalışmaması içindeki saç, kıl ve bazı cisimlerin doldurduğu anlamına gelmektedir. Ne olursa olsun basınçlı su cihazı ile kanallardaki tüm kirlerin %100 ana giderlere ulaşmasını sağlayabiliriz.

Kağıhane Robotla Tıkanıklık Açma Servisi

Kağıthane tıkanıklık açma her olasılığı, her bulguyu kameralar ile inceleyebilecek alt yapıya sahiptir. Bazı hayvansal yağlar yapışabilir ve orada tabaka oluşturur. Yumuşamasını sağlamak için kimyasal sıvıları kullanarak lavabo açma gibi adımlar bazen başvurduğumuz metottur. Yalnız biz 12 saat boyunca kalması gerektiği şeklinde bir şey değil, kameralar ile yeterince durmasını takip etmeyi tercih ediyoruz. Kağıthane tuvalet açma ile eski tip teknikler yerine daha iyisini arama ihtiyacınıza net cevaplar vermekteyiz. Tıkanıklığı en iyi açabilecek çalışma pimaş yıkama makineleridir. Bunu katı atık borusu temizliği şeklinde değil de bir banyo veya lavabo giderindeki koku ve maddeleri temizleme şeklinde düşünmenizi istiyoruz. Uygulamamız suyun belli bir hıza ulaşması, cihazın başlığındaki mikro boşluklardan ilgili kanal içinden uygulamalı olarak püskürtülmesi ve yıkanması şeklindedir. Etki alanı 20 metreden fazla olmasına karşın, bazı kameralar ile de ne kadar etkili bir sonuç aldığımızın kontrolü ekip arkadaşlarımız ile incelenecektir. Yalnız söz gelmişken tuvaletler kanalları içinden uygulanabilecek kanalı açma teknikleri arasında farklı da olsa yine elektrikli açıcıları kullanmakta ve bu sefer cihaz başlığının fiziksel olarak atığa geçmesi ve orada bir devinim oluşturarak sorunu kanalizasyona göndermesi şeklinde özet bir bilgiyi de ilave etmek istiyoruz.

Kağıthane tıkanıklık açma ile 7/24 gider tıkanıklığı açma servisi ile aradığınız her vakit ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Tuvalet, lavabo, banyo neden açılmaz ve ne yapılması gerekir gibi pek çok soru işaretinizi aklınızdan silebilecek metotlarımızla şu anda tanışmaya ne dersiniz?