Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Çözüm Tesisat

Çözüm Tesisat profesyonel cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi hizmetleri İstanbul genelinde 6 şubesi ile vermektedir. Kullanılan cihazlar çağın en modern gereçleridir bu yüzden tercih sebebiyiz.

İstanbul Tesisat Firması

Çözüm Merkezi tesisat firması temiz su sistemlerinin yanlış kullanılması, gerilme oluşması, hatalı malzeme yerleştirilmesi ve ömrünün tamamlanması gibi durumlar için aranılacak İstanbul’da su tesisatçısı firmasıdır. Oksitlenme sıklıkla karşımıza çıkan bir sıkıntıdır ve dış görünüşü eskimeye, renk değiştirmeye başlar, boruda pas oluşur ve o mevcut sorunlu hali ile kullanılması gerçekten sorundur. Durumu düzeltmek için mevcut sorunu araştırmak ve daha yeni ve görünmeyen problemler var mı gelişmiş cihazlar ile incelemeyi hemen uygulayabiliriz. Çözüm Tesisat olarak su kaçağı nasıl bulur ve tamiri gibi konuları hemen aktaralım. Şebeke suyuna ait boru arızasına bağlı sızıntıları bulmak için basınçlı test pompaları ile dairenizle alakalı kanallarda analizler yapıyoruz ve herhangi bir tadilat olmadan bunu gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca tatlı su borusunu içten onarabilecek sıvı kimyasal solüsyonu kullanarak gedikleri kapatabiliriz. Analizler içerisinde büyük bir çatlama olduğunun da farkına varmak mümkün olup, bu sefer ses detektörleri ile zemin altındaki boruları dinleyerek, nereden geldiğini noktasal bulup, yalnızca o uzunluk boyunca yenisi ile değişim yaparak yine problemi giderebiliriz.

Çözüm Tesisat batarya içi kireç, pas tıkanıklık açma özelliğine de sahiptir. Genelde temizleme bir nevi çözüm olsa da aşınan metaller için birebir değişim daha esas olmaktadır. Bulaşık makinesi atıklarının kanalları tıkaması içinde yapılması gereken basınçlı su motorları ile atık borusunu yani pimaş komple yıkamaktır ve bunu evinizde kirlenme olmadan yerine getirebilecek bir firmayız.