Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti kamera robot cihaz kullanarak ev ve iş yerlerinde yapılıyor kırmadan dökmeden su kaçağı servisi almak için bizi arayabilirsiniz. Çözüm Tesisat son teknoloji cihazlarla aynı gün içinde nedeni belli olmayan su kaçaklarının yerini tespit edebiliyor.

Zemin içerisinde var olan tesisat boruları içerisinde oluşan ve gözle görülmeyen su kaçaklarına gizli su kaçağı denir. Sizin bu su kaçaklarını anlamanız mümkün değildir. Kaçak kendini bir şekilde belli etmediği sürece zemin içerisinde var olan gizli su kaçağı anlaşılamaz.

Özel Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti Yapılıyor

Tesisat boruları zaman içerisinde yıpranır ve zarar görür. Sürekli olarak temiz su boruları ve pis atık su boruları kullanıldığı için boruların zaman içerisinde zarar görmesi de normaldir. Özellikle kalitesiz malzemeler kullanılarak yapılmış tesisat sistemi daha çabuk zarar görür. Bu da sizin su kaçağı sorunları ile uğraşmanıza neden olur.

Faturalarınız her zamankinden çok geliyorsa, fayanslarda nemlenme ve kararmalar varsa, alt komşunuzun tavanında sararmalar varsa, parkelerde şişmeler varsa hiç beklemeden bir tesisat firması ile görüşün. Çünkü tesisat borularında bir su kaçağı vardır. Su kaçağı tespiti için bir tesisatçı çağırabileceğiniz gibi son teknoloji aletleri kullanan gizli su kaçağının tespiti için noktasal tespit yapacak bir tesisat firması ile de görüşebilirsiniz. Sıradan bir tesisatçı çağırdığınızda tesisatçı gizli su kaçağını bulmak için bütün zemini kırar ve kaçağın nerde olduğunu bulmaya çalışır. Buda size hem zaman kaybettirir hem de cebinizden yüklü bir miktarda tadilat masrafı çıkmasına neden olur. Ama cihazla su kaçağı tespiti yapan bir tesisat firması ile görüşüp onları çağırdığınızda kullandıkları cihazlar yardımıyla zemine hiçbir zarar vermeden su kaçağının olduğu yeri tespit edebilirler. Kırmadan su kaçağı tespiti yapan ustalar sorunu buldukları zaman zeminde küçük bir alandaki fayansları kırarak veya parkeleri kaldırarak sorunun olduğu yeri tamir ederler. Daha sonra zemini kapatırlar ve size temiz ve kısa sürede yapılmış bir tadilat alanı bırakırlar. Hiçbir şekilde bütün zemine zarar verilmez. Buda sizin cebinizden yüklü bir masraf çıkmasını engellemiş olur.

Tesisatınız içerisinde gizli su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız ve bu şüphenizi doğrulayacak olan kanıtlarınız var ise derhal bir Çözüm tesisat firması ile görüşün. İstanbul içerisinde yaşıyorsanız bizim tesisat firmamıza ulaşabilirsiniz. Bunun için sitemizde var olan numaraları arayabileceğiniz gibi site içerisindeki mesaj bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca firmamız sizlere su kaçağı tespiti konusunda hizmet vermektedir.