Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar

Bağcılar Çözüm Tesisat şubesini arayarak kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robot makinalı tıkanıklık açma ve ilaçlı petek temizliği servis hizmeti alabilirsiniz. Çözüm Tesisat İstanbulda Bağcılar şubesi aynı gün içinde yaşanan tesisat problemlerini teknolojik cihazlarla gidermektedir.

Bağlar Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çınar Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Evren Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Bağcılar Merkez, Sancaktepe Mahallesi, Yenimahallesi Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi ve Yüzyıl Mahallesi olarak 7/24 tüm Bağcılarda hizmet vermekteyiz.

Bağcılar Tesisat

Bağcılar tesisatçı olarak ses izleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapabilir ve %100 başarılı şekilde temiz su borusu sızdıran bölgeyi kırmadan bulabiliriz. Çok sayıda delinme veya sızdırma olsa bile bunları ayırt edebilecek cihazımız ile nereye matkap vurmamız gerektiğini, hasarsız bulmaktayız. Bağcılar su tesisatçı zarar vermeden sıhhi atık kanallarında tıkanıklık açma işlemlerini sürdürmektedir. Tıkalı kanalizasyon borusu veya tıkalı lavaboyu en iyi açabilecek yöntemler Avrupa’dan ithal ettiğimiz, orijinal robot kanal açıcı cihazlardır. Çünkü atık görülür ve yalnızca o bölgelerde araştırmalar yapılır. Kanal içi ne kadar karanlık olsa da fener yardımı ile netlik kazandırılır. Robot cihazın kablo çapı iki santim ve ilerleme kapasitesi 20-30 metre aralığında olup, her türlü maddeyi ilerletme, geri çekme, un ufak edebilecek formlara kavuşturma gibi sayısız amaç ile tam 30 tane başlık vardır. Kısacası daha bilinçli ve tek seferlik, bir, iki saat alabilecek çalışma ile sizler de tüm sorunlarınızdan tamamen kurtulabilirsiniz.

Bağcılar su tesisatçısı bina içindeki tüm su tesisatı arızası ve onarımı için bizi tercih edebilirsiniz. Kanallarda tıkanan atık maddeleri robot açıcı cihaz ile kırılmaya mahal vermeden temizleyebiliriz. Çalışmayan, boşa dönen veya içinde su kalmayan sifonların, bataryaların, muslukların garantili onarımı için bizleri mutlaka arayın ve asla vakit kaybı olmadan çalışmaları hemen uygulayalım ve başlatalım. Periyodik olarak bakıma gerek olmadan tek seferlik bir işlem ile mevcut sorunlarınızı ortadan kaldırma hedefimiz vardır.

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar su kaçağı tespiti önemli ve işe yarayan metotlar ile su sızıntıları problemi için kesin sonuçlar sunmaktadır. Sızan suyun nereden geldiğini anlamak için yapılması gerekenler arasında bazı cihaz analizleri yer almaktadır. İlgili şikâyete göre farklı metotlar da diyebiliriz.

Bağcılar su kaçağı bulma alanında birinci sınıf su kaçağı tamiri cihazlarını kullanmaktadır. Diyelim ki salonun duvarında ıslaklık oluştu, boyası akıyor ve nem oranı da artmaya başladı! Sorun ne olabilir? Durduk yere bu şekilde bir şikâyet oluşmaz. Biz termal cihaz ile oradaki petek borularının sağlık durumlarını araştırırız. Sızan petek suyu varsa bu cihaz ile görebiliriz. Kapatmak için ise kimyasal sıvılardan yararlanmaktayız. Petek içine kimyasalların aktarımı işleminden önce ise içindeki tüm pisliklerin cihaz ile temizlenmesi uygulanır. Birkaç saatte bu işlem tamamlanacaktır ve akabinde sıvıyı enjekte ederek 24 saatte kuruması için bekleriz. Sonrasında sızan bölgelerde sıvı kristalleşmeye başlayacak ve o sertlik ile suyun tamamen sızma sorunu durabilir.

Bağcılar robotla su kaçağı tespiti ile petek su borularını kırmadan, petekleri çıkartmadan kırmadan su kaçağı tespiti gibi bir örnek verdik. Bina içinde sıcak, soğuk ve atık su kanalı problemleri için farklı sistemlerimiz vardır. Örneğin atık kanallarında kameralı gözlem, sızan sular için ses detektörleri, termal cihaz ile sıcak su borusu analizi ve daha pek çok soruna ilişkin net çözümler için bizleri arayınız.

Bağcılar Tıkanıklık Açma

Bağcılar robotla tıkanıklık açma tesisat çalışanları ile sorunu ötelemek yerine bitirmeyi tercih ediyoruz. Klozetleri kırarak veya mevcut onlara bağlı giderleri aynı şekilde zarara uğratarak açabilen firmalardan değiliz. Mevcut hali hazırda tıkalı bile olsa hazır bir kanal yok mu? Biz ise oraya girebilecek metal teller yerine elektronik kanal açma teçhizatını kullanıyoruz ve olasılıklarımız başarı döngüsü içerisinde giderek artmaktadır.

Bağcılar tuvalet açma yardımını şu andan itibaren almanız gezici ve sürekli hareket halinde olan ekibimizden anlık destek almanız anlamına gelecektir. Tüm atık tesisatı içerisine rahatlıkla geçebilen ve ekstra tadilat oluşturmak yerine kesin bir netlik içerisindeki kirli yüzeyleri özel spiral başlık veya kanal açıcı robotlar ile müdahale sonrasında şüpheye yer bırakmayacak tuvalet açma işlemini vaat ediyoruz. Klozetlerde sıklıkla dergi ve gazete okunması ve bir alışkanlık gereği bazı sayfalarının veya parçalanarak tamamen klozete gönderilmesi sebebi ile orada oluşan tıkanmalar maalesef sorundur ve akışı durdurabilir. Bazen veya tesadüf eseri karşınızda hemen tıkanma oluşmayabilir, yalnız denemek istemeyeceğiniz türden bir risktir. Biz o alana en iyi süzülebilen ve tüm mekanizmanın kablolu bağlantı ile cihaz ile yapılmasına olanak tanıyan pervaneli ve gazeteleri parçalayabilecek sistemleri isterseniz hemen kullanabiliriz.

Bağcılar lavabo açma ile normal atıklar içinde en modern ve çok sayıda başarılı girişime sahip olduğumuz lavabo açma yöntemleri ile anında çözüm getirebiliriz. Çözüm Tesisat Bağcılar şubemizi arayın modern yöntemler kullanarak tesisat problemlerinizi giderelim.