Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bahçelievler

Çözüm Tesisat Bahçelievler şubesi ile kırmadan kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi hizmetleri alabilirsiniz. Son teknoloji sistemle aynı gün içinde ev ve iş yerlerine hizmet sunuyoruz.

Bahçelievler Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Çobançeşme Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Siyavuşpaşa Mahallesi, Kocasinan Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Soğanlı Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Zafer Mahallesi ve Yenibosna Mahallesi olarak ilçenin tamamında 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bahçelievler Su Tesisatçı

Bahçelievler tesisatçı klozet rezervuarında kaçak problemi, rezervuar tankı taşma, damlatma sorunu gibi konularda su kaçağı tespiti yapabilir ve bunlar hızlıca çözüm bulunabilecek işlemlerdir. Beton veya fayans arkası su sistemlerini dıştan ses yakalama ekipmanları ile incelemek ve noktasal yerlerini bulma ve farklı sızıntılar için yalnızca bizi arayın. Bahçelievler su tesisatçı dikkatli ve kanıtlı olarak petek temizliği işlemini yürütmektedir. Peteklerin dış yüzeyinde soğuma sorunu olması iç yapısındaki daralmalardan dolayı olabilir. Petek sistemlerinin ilk kullanıcı iseniz bile her iki seneye bir defalık bu işlemden sonra %40 civarında daha az yakıt tüketilmesi ve petek metallerinin korunması gibi adımların uygulanabileceğini biliyor musunuz? Petek borusunda sıcak su akışının durma problemine neden olan su kirliliği, ısınma ve soğuma esnasında açığa çıkan kireç veya farklı sebepler olabilir. Örneğin, korozyon maddelerinin üremesi bunların başlarında yer alır. Biz ise havlupan veya kombi gibi girişleri kullanıp, kablolar eşliğinde peteklerin tamamını 2-3 tur eşliğinde bu maddeleri tahliye edebilecek cihazlar kullanırız. Çalışmanın sonunda petek koruyucu ürününün sisteme aktarılması ve özellikle ısıtma işleminin yapılarak kontrol etmenizi isteriz.

Bahçelievler su tesisatçısı pimaş kanalı görüntüleme ve anında tıkanıklık açma robotu ile güven tazelemeye devam ediyor. Yaylı gider kanalı temizleme sistemlerimiz ile alaturka veya alafranga tuvalet kanalları itinalı temizlenir ve doluluk oranına göre çalışma süresi bir saat içinde bile tamamlanabilir.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler cihazla su kaçağı bulma duşakabin gider suyunun komşunun duvarına akması problemlerinde su kaçağı bulan tesisatçı için tek bir cihaz denemesi ile yani kameralı su kaçağı tespiti çalışması ile tam kapasite inceleme yapabiliriz. Buradaki en güzel taraf en ufak maddi kayıp oluşturulmaması olup, net kamera görüntüleri ile betona su sızdıran atık borusunun yerini saptamada, bulmada küçük çaplara sahip cihazlar kullanıyoruz. Bahçelievler su kaçağı tespiti bahçe katında rutubet problemini araştırmak için su kaçağı bulma teknikleri kullanmaktadır. Sızan su borularındaki arızalı boruların değiştirilmesi işlemi su kaçağı bulan tesisatçı ile ne kadar kısa sürede ve üstelik kırmadan su kaçağı tespiti gibi teknikler ile yapılırsa hızlı şekilde aşılabilir. En basitinden küçük bir örnek verelim. Duvarda rutubet sorunu için araştırmada orada termal cihaz ile bakılarak sıcaklık faktör araştırması yaparız ki kombi veya farklı su sistemlerine bağlı tesisat varsa kaçak yerleri hemen bulunabilir. Ayrıca su dinleme teknolojilerinin kullanılması ile tüm sızdırma yapan su tesisatındaki problemler de hemen bulunabilmektedir. Bazen ise bahçede biriken yoğun suyun havalanması ve duvar izolasyon problemi olan binalar gibi problemler bunları oluşturmaktadır ve biz hepsini araştırabiliriz.

Bahçelievler su kaçağı tespiti ile “tuvaletten alt kata su kaçıyor” şikayetinde kameralı su kaçağı tespiti işlemleri ile hareket etmekteyiz. Tüm atık geçen kanalların tamamına kameralar ile bakabilmekteyiz ve bunu akıllı robot sitemler ile yapıyoruz. Tuvaletin sifonu bozuldu mu? Nasıl emin olabilirimden tutun da Bahçelievler su kaçağı bulan firmalar olarak kırılan tuvalet kanalı borusu yerini bulma ve onların bina açısından yerleri saptayarak değişimine kadar hepsini uygulamaktayız.

Bahçelievler Robotla Tıkalı Gider Borusu Açma

Bahçelievler tıkanıklık açma ile işçilik masraflarının artmadığı, plastik gideri kesme, bükme ve dışarıdan betonu delerek tuvalet açma gibi işlemlerin yapılmadığı bir servis çalışmamız vardır. Amacımız tamamen pratik ve kesin çözüm içerisinde villa, çok katlı binalar, çoklu yaşam alanları dahil hepsi için kanaldaki maddeleri kesinlikle kanalizasyona göndermedir.

Bahçelievler robotla tıkanıklık açma personeli ile en küçük düzeyde bile betonarme veya ahşap binanıza zararımız dokunmada kanal açma işlemlerinin yapılabileceğini biliyor musunuz? Aslında bu işin sırrı biraz da boru patlaması ve atık yerini noktasal tespit etmek amacıyla bazı yaylı gider içi kameraları kullanmamızda yatmaktadır. Aynı gün için tuvaleti, lavaboyu, banyoyu en iyi açan yöntem nedir? İki tür cihaz ile cevap verebiliriz. Lavabo ve banyo gider sistemi içindeki atık birikmelerinin hemen yok edilmesini sağlayacak yöntem bildiğiniz şebeke suyu ile yıkama tekniğidir. Yalnız ilgili boru döşeme yapısı, çap yapısı, kamera ile kontrol gibi tüm ayrıntılarda uzman bir cihaz kullandığımızı ve yönlendirilebilir olduğunu ifade etmek istiyoruz. Ayrıca katı atıkları daha küçük formlara ayırma işleminde özel başlıklar sayesinde yine mevcut kanallara ait yollar üzerinden bunu yapabilen başka bir sistemimiz var ve sizlere en iyi teknikleri öneriyoruz.

Bahçelievler makinalı tıkanıklık açma teknik kadromuz ile pimaş yıkama için 150 bar su çarpma gücünde yani tazyik bakımından üstün sistemleri kullanıyoruz. Kanal içi dolaşımı son derece rahat ve istenilen yerlere uzun elektronik kabloları ile gidebilen, yönlendirilebilen bu sistemler bir banyo veya lavabo giderini en iyi açabilecek özellikleri içinde barındırmaktadır.