Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Beşiktaş

Beşiktaş Çözüm Tesisat servisi kırmadan robot makinalı cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve ilaçlı petek temizliği için su tesisatçı firmamızı tercih ediniz. Son teknoloji tesisatçılık dönemini başlatıyoruz artık kırma dökme yeniden yap boz işlerine son veriyoruz.

Beşiktaş su tesisatçısı hizmetlerimizden; Abbasağa Mahallesi, Akatlar Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Bebek Mahallesi, Cihannüma Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Etiler Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Kuruçeşme Mahallesi, Kültür Mahallesi, Levazım Mahallesi, Levent Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Türkali Mahallesi, Ulus Mahallesi, Vişnezade Mahallesi ve Yıldız Mahallesi olmak üzere ilçenin tüm mahallelerinde 7/24 faydalanabilirsiniz.

Beşiktaş Kameralı Cihazla Su Kaçağı Bulma

Beşiktaş su kaçağı tespiti tecrübeli ustalar ile test pompası kullanarak basınç testleri ile plastik şebeke borusunda suyun sızdığı yerleri bulma gibi adımlar yapabilir. Su kaçak tespit işlemleri için özel su kaçağı bulan tesisatçı ekibi oluşturduk. Alanında deneyimli olan birkaç tane örnekler ile neler yapabileceğimizi sizlere anlatalım.

Beşiktaş su kaçağı bulma kıvrak ve manevra kabiliyetine sahip kameralı su kaçağı tespiti mekanizmaları ile istenilen atık borularında inceleme yapabilir. Tuvaletin içerisinde sifon suyu vardır ve kokuyu engeller. Onun devamında ise plastik atık sistemleri vardır ve su kaçağı yer tespiti için orada bazı kameralar ile görüntü almamız yeterlidir. İçerisine sifon veya rezervuardan su göndererek sızan yerler rahatlıkla görülebilir. Bu durumda asla tesadüfi çalışmalar olmadan üstelik garanti vererek kırılan plastik boruların onarım ve değişim süreçlerinde, arızasının giderilmesi için bizi tercih edebilirsiniz. Kadromuz içerisinde duvar ustası da olduğundan ve bu işlemi defalarca yapmasından dolayı sorunları hızlıca çözüme kavuşturabiliriz.

Beşiktaş su kaçağı tespiti yay mekanizmalı gider kanallarındaki kameraları kullanarak ayrıca atık birikmelerinin sebeplerini ve açıcı başlık ile temizlenmesi gibi işlemlerde de su kaçağı bulan firmalar öncü olarak yer almaktadır. Arızalı sıcak su borusu yerini bulmak için ise alakalı borulardaki ısı faktörleri gibi bileşenleri değerlendirebilecek kızıl ötesi sinyal ile görüntü almamızı sağlayacak sistemler kullanırız. Yani bu kameraları kullanarak duvar içine ne döşenmiş ise görebiliriz. Sızan kısımlarda ivedilikle fark edilerek sorunun yok edilmesi için işlemler uygulanacaktır.

Beşiktaş Tesisatçı

Beşiktaş su tesisatçı lavabo kanalı garantili tıkanıklık açma sistemleri ile gözden geçirmekte ve yalnızca kamera ile alınan bilgiler ile sıkıntılı bölgelerde çalışma yapmaktadır. Lavabo kanalı veya farklı sıhhi kanal olması fark etmez. Kanalların kırılması gibi ihtimal yoktur ve 20 metre kadar uzunluğa erişebilen temizleme başlıkları ile içten basınçlı su ile tamamen atıklardan kurtulmak bizim işimizdir.

Beşiktaş tesisatçı ile yapılacak çalışmalar neticesinde petek temizliği işlemi uygulandıktan sonra daha sıcak odalara kavuşabilirsiniz. Petekleri ısıtmanın daha kolay yolu nedir? Düzenli olarak kirlilikten arınmasını sağlamaktır. Bunun da zamanının gelip gelmediğini anlamak için tüm peteklerin sırası ile hava çıkış bölmesine gidin ve suyun rengine bakın. Siyah tonlara yakın ise mutlaka bizi arayın. Cihaz ile yalnızca kimyasal sıvıların aktarılması eşliğinde peteklerdeki bu siyah sıvılar ve içine saplanıp kalmış olan korozyon maddeleri, kireç veya farklı maddelerin çözünmesi yani kum kıvamına gelmesi sağlanır. Bu çalışma 3-4 petek için 40 dakika kimyasalın dönüşümlü kullanılması için yeterlidir. Sonrasında basınçlı su ile dışarı aktarılır ve örneğin banyo veya tuvalet giderine gönderilir. Sıradaki petek kanalları açılır ve kalan peteklere de aynı şekilde operasyon yapılır. Çalışma bittikten sonra kimyasal koruyucu eklenip, petek suyu aktarılır ve ısınması sağlanır, o esnadan sonra daha sıcak olduğunu siz de görebilirsiniz.

Beşiktaş su tesisatçısı tüm işlemlerde hasarsız su kaçağı tespiti yapabilecek İstanbul teknik servis bayisidir. Sifon su borusu sızdırabilir ve onu basınç testleri veya radyo frekans dalgaları yani sesleri dinleyen cihazımız ile yerlerini hasarsız bulmak bizim işimizdir ve farklı sıkıntılarda da bizi arayınız.

Beşiktaş Tıkanıklık Açma

Beşiktaş robotla tıkanıklık açma uzman desteği ile rögar, kanalizasyon boruları, lavaboya, tuvalet, banyo giderine atılan nesnelerin hatları tıkaması gibi seçenekler için alternatiflere son derece sahiptir. Örneğin, lavaboları en iyi açabilecek günümüz şartlarında teknik kesinlikle şebeke suyu ile pimaş temizleme olup, bunu robot mekanizmamız ile uyguluyor olmamız, tam sonuç almamızı sağlıyor.

Beşiktaş lavabo açma kimyasal maddelerin tahrip ettiği sorunlu tuvaletlerde özenli olarak bazı robot sistemleri kullanarak en iyi çözümleri ortaya koymaktadır. Alınan sonuç %100 tuvalet açma garantisi ile sizlere sunulmakta ve varsa hasar mutlaka düzeltilecek ve parça değişimi dahil hepsi için bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. Sakalın lavaboyu tıkama ihtimali var mı ve nasıl çözülür? Her gün tıraş olan bireylerde bu tıkama olasılığı giderek düşecektir. Yalnız tıraş makinesi veya kendiniz düzeltmeler yaparsanız, uzunluğa bağlı olarak tıkama ihtimali bir hayli artar ve neredeyse bir kısmı hiç oradan hareket etmez. Biz evye borusu ve devamına ilişkin kanallarda suyun püskürtülmesi ile temizleme gibi adımları garantili olarak sizlere sunmaktayız.

Beşiktaş tuvalet açma müşteri binalarına zarar vermeden çözümü getirebilecek pimaş açma tekniklerini kullanır. Etkili çözümleri defalarca test ettik ve en iyisini sizlere sunuyoruz. Boru içlerinden kaydettiğimiz, son saniyelere kadar devam eden çalışmalarda çekilen görüntüler ile önceki ve sonraki karşılaşmaların yapılması, kısacası her şeyin üstün körü değil kusursuz uygulanmasını istiyorsanız bizleri arayınız.