Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa Çözüm Tesisat firması olarak kırmadan kameralı robot cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizleme servis hizmeti vermekteyiz. Tesisat arızalarında teknolojik çözüm için bizi tercih edebilirsiniz.

Bağlarbaşı Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karadeniz Mahallesi, Karayolları Mahallesi, Karlıtepe Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Pazariçi Mahallesi, Sarıgöl Mahallesi, Şemsipaşa Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi ve Yıldıztabya Mahallesi olarak tüm Gaziosmanpaşa’da 7/24 hizmet veriyoruz

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti su kaçıran boruların onarımını yapabilir. Sızma kapasitesi yani delinen su borularının boyutları ne kadar büyük ise kimyasal ile uygulamak yerine değişimlerinin daha güzel olacağı açıktır. Ama biz özellikle test pompaları ile araştırma yaptıktan sonra uygun görürsek kimyasal takviyesi ile garantileri de sunarak su kaçağı bulan firmalar olarak sorunları bitirmekteyiz. Gaziosmanpaşa cihazla su kaçağı tespiti eski ve yeni yapım binalarda Gop su kaçağı bulan tesisatçı hizmetleri sunmaktadır. Kerpiç veya tuğla evlerde sızdırma yapan su borularının bulunması dahil hepsi için bizleri arayınız. 20 yıl öncede döşenmiş olan su sistemleri de olsa sızıntı anının belirtileri kullandığımız ekipmanlar ile gün gibi ortaya çıkacaktır. Taş tuvalet gideri sızdırıyorsa eğer kamera ile bakabilir ve plastik gider borularında değişim, yeni gider borusu takma işlemini yapabiliriz. Klozet gider boruları atık suyu kaçırıyorsa eğer keza kablolu kameralar ile aynı işlemleri yaparak yalnızca sızdıran kısmı görmek sureti ile yeni klozet gider borusu takma işlemini uygulayabiliriz. Eğer ki kombi plastik su borusunda su kaçağı tespit cihazı kullanacak olursak ekrana yansıyan tüm veriler ışığında suyun betona veya ahşap gibi katmanlara akıp gittiği yerleri hemen bulabiliriz.

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti ile binada kırma dökme yapmadan kameralı su kaçağı tespiti gibi işlemler uygulamaktadır. Aklınıza ne kadar fazla su sızıntı vakası, problemi varsa hepsi için ilgilenebiliriz. Demir döküm veya yeni nesil peteklerdeki su kayıplarını onarmak için özel kimyasallarımız da mevcuttur.

Gaziosmanpaşa Tesisatçı

Gaziosmanpaşa tesisatçı ihmal edilen ve düzenli bakımı yapılmayan radyatörlerde petek temizliği çalışmalarını senenin 12 ayı vermektedir. Sonbahar aylarına doğruda yaptırabilirsiniz, daha öncede veya Kış aylarında hatanızı fark etmişseniz mutlaka öneriyoruz. Çünkü kombiye en uzakta yer alan peteklere baktığınızda ılık kalmasının nedeni reglaj ayarı hatası, yanlış ve eksik sistem döşemesi veya iç kanallardaki kirlilik olabilir. Biz bunların ve farklı sebepleri de araştırarak hepsine bakabiliriz. Kanallardaki kirlenmenin yok edilmesi için yalnızca sıvı solüsyonlar ile garantili hizmetlerimizi almanız yeterlidir. Gaziosmanpaşa su tesisatçı tuvaleti tıkayan hatalar arasında bazı örnekler vermek istiyor. Tuvalet tıkanıklık açma işleminde genelde tuvalet kağıdı gibi malzemeleri bulmakla birlikte, normal atık ve bazı su ile karışık gönderilen ev temizlik suları da problem oluşturabilir. Bazen ise bu suların içerisinde kesici nesneler varsa plastik giderin sızdırma yapması gibi sorunları da oluşturabilir. Biz kanallarda kamera ile bakılarak yerleri bulunan atıklar için helezon başlıklı bir robot sistemin kanallara gönderilmesi ile hızlıca tüm malzemenin logar kısmına geçmesini sağlıyoruz. Bu alana geçmesi daireniz ile alakalı problemin yok olacağı anlamına gelmesidir.

Gaziosmanpaşa su tesisatçısı kurumsal İstanbul su kaçağı tespiti şirketi teknik servis elemanlarımız ile betonu matkap ile delmeden, kırmadan sızıntıları bulabiliriz. Betondaki aşırı veya az ıslaklık olsa bile gerek dinlemeleri cihazla yaparak, gerekse çok sessiz ise ve yalnızca ıslaklık varsa test pompaları ile bazı analizleri de uygulayarak tüm sızıntı noktaları anlaşılabilir.

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

Gop tıkanıklık açma kesin bulgular ile hareket etmeyi kendisine amaç edinmiştir. Anlatmak istediğimiz cihazın bir kolunu gidere yerleştirip aygıtı çalıştırmak değildir. Kameralı tıkanma açma işlemini İstanbul içinde yapabilecek bir firma, teknik servis arayışınıza da gözlem anlamında, kesin temizlik vurgusu ile yerine getirebilecek bir oluşum olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma ile daha az masrafsız teknik servis çözümleri ve kameralı pimaş açma cihazları ile atık su borusu içinde tıkanmayı önleyici formüllerimiz mevcuttur. Boru contalarının sızdırması ve iç dinamiğinin ve sorunsuz devam etmesinin önünde bir engel varsa atıkların uzun zaman orada beklemesidir. Ayrıca bazı lavabo açıcı ürünlerin denenmesi boruya zarar verebilir, kireç taşı oluşumuna neden olabilir. Özellikle asit bazlı olanları bu kulvara ekleyebiliriz. Bizim uyguladığımız ise şebeke suyunun cihaza aktarılması, belli elektrikli kablo ve su hattı döşenen küçük bir kablonun kanallara ilave edilmesi, orada hiçbir kırılmaya maruz kalmadan birikmelerin tamamen suyun basınçlı olma özelliğinden dolayı hızlıca yerinden uzaklaşması şeklinde yazabiliriz. Tortu, birikinti, farklı atık maddeleri, sakal ve saçlar, gıda artıkları hepsi için tek ve garantili çözümler için bizleri arayınız.

Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma ile en nitelikli ve kalıcı gider açma metotlarını sizler için derledik. Belki fazla cihaz kıyaslamaları yaptık yalnız bu sonucu almak ve her türlü tıkanmayı kaliteli ve garantili açabilecek bir oluşum içinde olmak bize de güven veriyor. Neden şu anda bizi aramıyorsunuz? Çözüm Tesisat Gaziosmanpaşa şubesi 7/24 teknik destek vermektedir.