Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Avcılar

Avcılar Çözüm Tesisat şubemizde su tesisatçısı hizmetlerimiz ; su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği başta olmak üzere tüm tesisat problemlerine çözüm üretmekteyiz.

Avcılar su tesisatçısı hizmetlerimizi; Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Avcılar Merkez, Tahtakale Mahallesi, Üniversite Mahallesi ve Yeşilkent Mahallesi olmak üzere ilçenin tamamında 7/24 vermekteyiz.

Avcılar Tesisat

Avcılar tesisatçı ile tuvalet tavanından lağım suyu damlaması problemi için atık su tesisatçısı olarak ilgili tuvalet kanalı içine kamera ile araştırma yapabiliriz. Bu sayede damlatan, sızdıran, çatlayan, kırılan atık tuvalet borusu zararsız olarak bulunacak ve bizim tek yapmamız gereken matkap ile biraz delme işlemi ve arızalı kısmı değiştirmekten ibarettir. Avcılar su tesisatçı ile batarya su tesisatı arızası için doğru bir firma tercihi olacaktır. Batarya ve musluklardan hiç akmayan sular veya farklı damlatma, az akması gibi sıkıntılar varsa bizleri mutlaka arayınız. Bazen batarya iç çeperlerinde kireçlenme olabilir veya filtresi tıkanabilir. Ses yapan bataryalar, basınç dengesizliği olan musluk ve bataryaları onarmak hatta yeni batarya ve musluk takılması gibi işlemler için komple çözümlerden yanayız. Bina içindeki paslanan metal su boruları nasıl bulunur? Tek uygulamamız gereken yüzeylerde termal cihaz ile biraz gözlem yapmaktır. Paslanan metalleri cihaz farklı şekilde gösterecek ve değişimin yapılacağı kısımları sınırlı bir şekilde tutabiliriz. Daha birçok örnek verebiliriz, yalnız evinizdeki, iş yerinizdeki problemler anlattıklarımızdan farklı olsa bile bizleri arayın ve mutlaka bize danışınız.

Avcılar su tesisatçısı ile villa, apartman dairesinde kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır kısaca anlatalım. Bir örnek versek daha iyi olabilir. Banyo giderinden alt kata banyo suyunun damlaması sorunu olabilir. Biz, dar olsalar bile bu kanal içine kamera göndeririz. Kamera ile el bilgisayarına görüntü gelir. Bu esnada damlatan kısımlarda görünür. Artık tek yapmamız gereken o yüzeyin denk geldiği kısmı matkap ile kırmak ve hemen parçasını değiştirmektir.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar su tesisat kaçağı tespiti ile sifon su akıtması gibi problemlerde bize danışmaya ne dersiniz? Sifonun sürekli kullanılması içindeki haznede bulunan sifon flatöründe aşınmaya neden olabilir. Daha sonrasında ise sifonda kireçlenme problemi meydana gelebilir ve yapılması gereken parça değişimi ile sorunu test etmek. Bazen bu yeterli olmayabiliyor ve sifon iç takım değişimi gibi süreçlerde oluşabilir. Yalnız ne olursa olsun her zaman en iyi sorunsuz aşamayı sizlere vaat etmeye devam ediyoruz.

Avcılar su kaçağı bulan tesisatçı ile içinden sıcak su geçen ev sistemlerinde damlama olması, petek yüzeylerinde ıslaklık veya duvarında nem, sıvı gibi görüntülerin olduğu şartlarda bize danışınız. Bizim buradaki amacımız sisteme sıcak su akışı sağlamak ve bu esnada termal cihaz ile görsel analizler yapmaktır. Renk skalası ve derecelendirmenin yanı sıra pek çok analizi yapabildiğimiz bu el cihazı ile “Petek suyu nereden sızdırıyor?” gibi soru işaretleri de net olarak görülebilir. Sonrasında kapatıcı sıvılar ile petek içinden bu tür sıvı ürünler eşliğinde onarım yapmak mümkündür.

Avcılar su kaçağı bulma servisi rezervuar iç takım arızası ve su kaçırması gibi şikâyetlerde arızalı parçayı onarma gibi işlemleri de yapabilir. Arızalı parçaların bazıları iyice deforme olabilir ve bazen ise rezervuar iç şamandıra değişimi gibi ihtiyaçlarda oluşabilir. Her zaman soruna yönelik tamamen bitirici nitelikteki adımlarımız ve diğer ev sistemlerine dair sorunlar için bizleri arayınız.

Avcılar Tıkanıklık Açma

Avcılar tıkanıklık açma olarak iş hayatımızdaki bizleri ilgilendiren ve mesleğimize artı puan katacak gelişmeleri kullanmaya devam ediyoruz. Sorunu bir miktar ertelemek ve kısmi iyileşme ortamı oluşturmak yerine tamamen açılmasından yanayız. Bunu başarmak için analizlerine ve bizlere sağladığı verilere güvenebilen pimaş temizleme sistemlerini tercih etmeye devam ediyoruz.

Avcılar robotla tıkanıklık açma tesisat çalışanı olarak içi su ve atık ile dolup taşan herhangi bir alana uzun süreliğine pompa ile orada basıncı artıracak düzeyde eyleme geçmemenizi öneriyoruz. Biz bile bir tuvaletin küvetinin neredeyse taşma anına gelmesi gibi durumlarda suyu pompa ile gidermek yerine o suyu hazır içindeyken kullanarak pervaneli kanal açıcı cihazı deneyerek işimize yaramasını sağlıyoruz. Teknik servis elamanlarımız ile tıkanma açma desteğini almanız ile ucuz peçete kalıntılarının tuvaleti istila etmesi gibi sıkıntılardan, elektrikli tıraş makinesi ile bıyık ve sakallarınızın lavaboya düşmesi ve orada durarak problemi başlatması gibi mevzulara kadar hepsi için formül mevcuttur.

Avcılar tuvalet açma olarak birinci önceliğimiz etkileri baştan sona zerre payı bırakmayacak ölçülerde gidermektir. Kireç sökücü nasıl boruların içlerindeki artıklara karşı biraz etkilisi ise daha iyisini arıyorsanız ve arkanızda en ufak bir şüphe bırakılmasın istiyorsanız, şeffaf yapıda olan ve analizleri, işlemleri de takip etmenizde sakıncası olmayan pimaş yıkama ekiplerimizi mutlaka aramanız gerektiğini hatırlatalım. Mevcut atıkların orada daha fazla durmasına imkan tanımayın çünkü delinmeye başlarsa böcekler hatta fare bile hatta girerek tuvaletlerden çıkmaya çalışabilir.