Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti Çözüm Tesisat firmamızca kameralı su kaçağı bulma cihazları ile noktasal olarak yapılır. İstanbul geneli hizmet veren firmamızın size en yakın şubesini arayabilirsiniz.

kırmadan su kaçağı tespiti

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Çözüm Tesisat kırmadan su kaçağı tespiti hakkında sizlere ücretsiz bilgi telefonlarımız sunulmaktadır. Bizleri arıyorsunuz ve bir tuvalet hasarı şüpheniz mi var? Hemen yola çıkabilecek olan kameralı su kaçağı tespiti uzmanlarımız ile o bölgede gider içi görüntüleme kameraları ile su sızıntısı incelemesi yapılabilir ve el bilgisayarlarımızda yer alan görüntüler ile kaçak bölgesini, çıkış yaptığı hatları bile görerek gerekirse kapatmak için kimyasal gönderilmesi gibi işlemleri de rahatlıkla yapabiliriz. Kırmadan su kaçağı tespiti bir bakıma yapılan hatalarında neler olduğunu anlamaya çalışır. Ev temizlik ürünlerinden arda alan suların, çeşitli köşeleri kesici taş veya benzeri cam kırıklarının atılabileceği tuvaletlerde bu belirtileri çok net olarak kameralı su kaçağı tespiti sistemleri ile görebiliriz. Kanal içinde onarıcı sıvıların uygulanmasından önce eğer bizler için daha ön planda ise orada dikkatlice su püskürtülüp içten temizlenmesi de bir adımdır. Ayrıca pimaş atık sistemleri bazen oldukça zayıf duruma düşüp parçası kırılabilir ve bizlerdeki su kaçağı yer tespiti makineleri ile hangi duvarın arkasında veya zemine döşenmiş olduğunu bulabilir ve minimal bir kırılma payı verilerek o haznenin çıkartılıp, yenisinin takılması pek ala yapılabilir.

Kırmadan su kaçağı tespiti karşınızdaki duran probleme karşı sigorta şirketleri ile de çalışabilen sistemimiz ile su kaçağı bulan firmalar arasında önemli yere sahip olduğumuzu ve çözümün tek adresinin bizden geçtiğini belirtmek ister. Boru çatlaması, kırılması ve akabindeki su arıza tespiti için batarya musluklarına yönelik sızdırmazlık testlerimiz ise gerçekten idealdir.