Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul En İyi Tesisat Firmaları

İstanbul En İyi Tesisat Firmaları

İstanbul en iyi tesisat firmaları araştırmasında firmamız ilk sırada yer almaktadır Çözüm Tesisat son teknoloji cihazları kullanarak hizmet veriyor. Çözüm Tesisat İstanbul geneli 6 şube 9 servis aracı ile hizmet vermektedir.

Kameralı Cihazla Su Kaçaklarını Buluyoruz

Alt komşudan gelen şikayetle evinizde bir kaçak olduğunu öğrendiniz kendi evinizde bir problem yok her şey yolunda ancak alt katın tavanında su damlacıkları var ne yaparsınız ? Bilinçli ve daha önceden bu tip problemlerle karşılaşmış müşteriler İnternet üzerinden araştırma yaparak bize ulaşır. En popüler arama kelimesi su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , cihazla tesisat kaçak tespiti gibidir. İstanbul geneli hizmet veren firmamız yaşanan su arıza problemlerinde hızlı bir şekilde yanızda olup çözüme kavuşturacaktır. İstanbul en iyi tesisat firmaları arasında yer alamak kolay değil getirdiği sorumluluklarda var yaptığımız tamirlere en az 1 yıl garanti veriyoruz yani tekrarlanan problem garantimiz altında olacaktır.

cihazla-su-kaçağı-bulma

Tuvalet Lavabo Gideri Tıkandı Su Gitmiyor

Pek çoğumuz bu problemle karşılaşmıştır çeşitli lavabo açıcı veya pompaları deneriz eğer tıkanıklık devam ederse tesisatçıyı ararız. Çözüm Tesisat olarak yaşanan tıkanıklık problemlerinde robot makine kullanıyoruz kırmadan gider içi pisliklerden ve kalıntılardan arındırılıyor. Kısa bir tavsiyemiz olsun lavabolarda tıkanma yemek artıkları ve yağ atıklarından olur olabildiğince çöp kutusuna atmanızı öneriyoruz yağ atıklarını ise ayrıştırıcı veya geri dönüşüm yerlerinde bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Tuvaletlerde tıkanma ıslak mendil veya kağıt peçetelerin yoğun kullanılmasından dolayı meydana gelir evlerde bunu engellemek gayet mümkün ev sakinlerini uyararak ancak iş yerlerinde malesef herkes bildiğini okur ve duyarsız davranmaktadır. İstanbul en iyi tesisat firması Çözüm Merkezi yaşayacağınız tıkanıklık problemlerinde yanınızdadır.

gider açma

Petekler İyi Isı Vermiyor Kendine Faydası Yok

Peteklerin eskisi gibi ısı vermemesi durumunda tesisatı temizletmenizi öneriyoruz. Tesisatın içinde biriken kireç , tortu , pas ve çamurlaşma ısınma problemlerinin yanında kombi hatalarında neden olur. Yapmanız gereken her üç yılda bir kez ilaçlı makine sistemleri ile tesisatı temizletmeniz. En iyi tesisatçı firması Çözüm Merkezi petek temizliği konusunda da sizlere servis vermektedir. Ayrıntlı bilgi için sizlere en yakın ofislerimizi arayınız.

petek-temizleme

Su tesisat tamiri hizmetide veriyoruz büyük küçük demeden klozet montaj , musluk tamir , iç takım değişimi , yeni tesisat çekimi sıva altı veya sıva üstü tam istediğiniz gibi uygun fiyatlara yapılır. İstanbul içi tesisat servis ücreti sadece 50 TL dir.

20 Şubat 2016
2.064 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN