Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su saati kilidi nasıl açılır

Su saati kilidi nasıl açılır

Su saati kilidi nasıl açılır ? İski tarafından su kesme aparatı mı takıldı eğer faturayı ödediyseniz bunu sizde açtırabilirsiniz. Çözüm tesisat firmamız 2 farklı yöntemle su sayaç kildini kırmaktadır.

belediye su kilidi

İski Tarafından Su Sayacı Kapatıldı

İski su saati kildi açma yöntemleri eritme , çekiç ile vurarak kırma ve bir noktasına çiviyi koyarak çekiçle kırma yöntemleri ile kırılır ancak borucunuzu ödediğinizden eminseniz bunları yapın yoksa borçtan çok ceza gelir. Eğer borcunuzu ödediyseniz firmamızı arayarak sadece 99 TL ye kilidi açtırabilirsiniz. İski su saati kilidi nasıl açılır diyorsanız işte cevabı burada terkrar tekrar söylemekte yarar var borcunuzu ödeyin çünkü başınız yanar hemde haram işliyorsunuz.

Su kesme aparatı nasıl açılır yukarıda belirttik ama bu işi yapmadan aman dikkat su borusuna zarar verirseniz apartmanı su basar sonra tesisatçı çağırıp su sayacaı masrafı yanında boru tamir masraflarınıda ödersiniz. İski su saati kilidi açma için bizi arayın risk almadan ustalarımız sayacı garantili bir şekilde açsın. Tek şartımız borcu ödediğinize dair son güncel tarihli fatura kaçak göçek iş yapmıyoruz boşuna aramayınız.

Çözüm Tesisat firmamızın asıl konu alanı su kaçakları tespit , tıkanıklık açma ve petek temizlemedir. Numaralarımızı bir kenara not edin belki bir gün lazım olur. Alt kata su kaçağı varsa , petekler iyi ısınmıyorsa veya tuvalet , lavabo gider boruları tıkandı ise bizi arayınız. Su sayaç kilidi kırma için fatura ödeme şartlı olarak bizi arayabilirsiniz.

09 Haziran 2016
62.737 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN