Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Üst kattan su gelmesine sigorta ne öder

Üst kattan su gelmesine sigorta ne öder

Üst kattan su gelmesine sigorta ne öder ? İlk önce evinize gelen expertriz durumla ilgili raporlama tutar bunun sonucunda görevlendirilen yetkili tesisatçı maliyet çıkartarak şirkete sunar.

tavan karardı

Tavanın kararması ve küflenmesi Sigorta taraafından karşılanır.

Maliyet Yapılacak İşe Göre Değişir

Üst kattan su gelmesine belli bir ücret ödemesi yoktur zararı karşılayacak şekilde sigorta tarafından ödenek çıkartılır. Bu ücreti belirleyici kişiler eve bakıma gelen exper ve tamiratı yapacak firma bu konuda söz sahibidir. Son olarakta verilen rakkam sigorta şirketi yetkilerince exper rapronuda inceleyerek onaylar. Alt katın maliyeti bellidir aslında tavan kabarması , dökülmesi veya kartonbiyerlerin düşmesi gibi tadilatların masraflarını kapsayan bir ödenek hazırlanacaktır.

Üst kattan su gelmesine sigorta ne kadar öder exper ve yetkili firmanın tutacağı rapor doğrultusunda ortaya çıkar. Eğer evinizde veya üst komşunuzda su kaçağı var ise bizi arayın hasar tespit raporu tutarak sigorta şirketine gönderelim. Böylece işlerinizi yetkili firmaya garantili bir şekilde yaptırmış olacaksınız.

20 Haziran 2016
2.131 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN