Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Tesisatta kaçak olduğu nasıl anlaşılır

Tesisatta kaçak olduğu nasıl anlaşılır

Tesisatta kaçak olduğu nasıl anlaşılır ? Su tesisatının kullanım alanları pis ve temiz su olmak üzere ikiye ayrılır bunun dışında izolasyondan meydana gelebilen su sızıntılarıda vardır. Çözüm Tesisat olarak çeştili elektronik test cihazları ve kamera sistemleri kontrol ederek yer tespiti yapıyoruz.

tesisat kaçağı nasıl bulunur

Tesisat Kaçağı Nasıl Bulunur

Su Tesisatı Kaçak Tespit Firmaları

Su tesisatında kaçak olduğu zaman tahribatlar meydana gelir gerek alt komşuda gerekse kendi dairenizde küflenme ve kabarmaların yanı sıra su damlacıklarıda gözlemlenebilir. Firmamız temiz su borularında basınçlı test makinaları bağlar ve kaçak olup olmadığını gözlemler. Eğer kaçak varsa dinleme cihazları ile tesisat patlak yeri bulma araştırmaları yapılır. Yapılan testlerde herhangi bir kaçak yok ise pis su gider boruları kamera sistemleri ile kontol ederek kaçağa ulaşılmaya çalışılır. İstanbulda su tesisatta kaçağı bulan firmalar arasında en uyun fiyata servis veren Çözüm Tesisat firmamız aynı gün içinde tüm bölgelere hizmet vermektedir. Ayrıca kombi tesisatında kaçak olduğu zaman kapatıcı kimyasal ilaçlar kullanarak hiç bir yeri kırmadan garantili olarak su kaçağını gideriyoruz. Tesisat firmamızda yapılan en ufak işlem dahi 1 yıl garanti vermektedir. Bireysel metotlarda evde kaçak olup olmadığı anlmanın yolları vardır ilk olarak su sayacanın değerlerini bir yere not alıp evde kullanım yapmadan belli bir süre sonra tekrar kontrol edin eğer su sayacı kullanım olmadığı hale dönüyorsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır. Gider borularında boyalı su kullanımı veya yoğun su kullanımı yaparak kaçağa ulaşabilir ama bu riskli bir durumdur. Doğru sonuç vermesi garanti edilmez ancak bir kamera sistemi ile kontrolü yapılması daha uygun olacaktır.

Tesisatta kaçak olduğu nasıl anlaşılır konumuzun sonuna geldik sizinde evinizde veya iş yerinizde su kaçağı şüpheniz varsa bizi arayarak detaylı bilgi ve servis alabilirsiniz.

 

12 Ağustos 2016
2.827 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN