Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Tesisat Patlak Yeri Bulma

Tesisat Patlak Yeri Bulma

Tesisat patlak yeri bulma yöntemleri var mıdır ? Kameralı robot cihazlar kullanarak kırmadan noktasal su kaçağı tespiti yapıyoruz. Çözüm Tesisat olarak son teknoloji robot kameralı cihazlarımızla aynı gün içinde kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz.

Su Patlak Yeri Tespiti

Evde patlak su borusu bulma  betonları ıslatan su sızıntılarını garantili durdurmak için etkili çözümler sunmaktadır. Suyu sızdıran boruları bulmak için duvarı kırmaya gerek kalmadan analiz yöntemlerini kullanmak gereklidir. Yani arka planda gözümüzün göremeyeceği bölgelerdeki sızıntıları bazı ses dalgalarını dikkate alarak çok rahatlıkla yerlerini bulabiliriz. Tesisat patlak yeri bulma  mutfak içerisindeki musluk borusunda sızıntı yerini bulmak için duvar içini veya fayansın altını ses detektörü ile dinleyerek yerlerini bulabiliriz. Seslerin yalnızca dinlenmesi değil, eş zamanlı ve doğru teknikler ile analizler ekrana yansıyacaktır ve bunun içinde el bilgisayarı kullanmaktayız. Devamlı ıslak kalan duvar problemi için suyun hangi şebeke borudan geldiğini bulmak için bu yöntem sayesinde bazı işaretlemeler yaparız. Su hattının kesilip, tekrar açılması gibi süreçlerde işaretlenen bölgelerdeki alanlar tekrar analiz edilerek bir nevi kameralı su kaçağı tespiti sistemleri gibi kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız. Elbette tek işimiz alakalı sorunları bulmak ve o halde bırakmak değildir. Bu esnada sizlere bilgi verilecek ve nasıl çözüme kavuşturulacağı anlatılacaktır. Amatör yöntemler kullanılarak 10 fayansın kırılması mı yoksa 1-2 tane kırılacak tüm sorunun yok edilmesi mi? Su kaçağı bulan firmalar İstanbul’un her iki yakasında gece, gündüz görev başındadır.

Tesisat patlak yeri bulma  mutfak lavabosu lağım borusunda atık suyun sızma yapması ve mutfak duvarında atık su belirtilerin su kaçağı bulan tesisatçı ekipleri ile destek verebilir. Sızan suyun tam yerini kameralar ile görerek kaçak yerlerini tam olarak durdurmak için sıfır boru takılması ile işlemler devam edebilir.

 

10 Ağustos 2016
3.076 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN