Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Tesisat kaçağı hangi borudan olduğunu anlama

Tesisat kaçağı hangi borudan olduğunu anlama

Tesisat kaçağı hangi borudan olduğunu anlama için bizi arayabilirsiniz test pompaları , akustik dinleme cihazları ve termal kamera ile noktasal olarak arıza tespiti yapıyoruz.  Çözüm Tesisat İstanbul genelinde su kaçağı bulma ve tamir servisi vermektedir.

hangi boruda kaçak var

Hangi Boruda Kaçak Var Anlamak İçin

Tesisat kaçağınn hangi borudan olduğunu anlamak için çeşitli testler yapılması gerekir. Temiz su borularında tesisata basınç vererek kaçak olup olmadığı anlaşılır. Pis su giderleri kaçak olup olmadığını anlamak için ise görüntülü kontrol yapmaktayız. Pimaş içine giren kamera orada ne olup bittiğini bize detaylı bir şekilde belirtmektedir. Tesisat kaçağı hangi borudan olduğunu anlama için bireysel yöntemlerde var elbet alt komşuya su indi ve bu sizi rahatsız etti ise şu yöntemleri deneyin. Dairede su kullanımı yapacak herşeyi kapatın sifon , musluk ve damlatan musluk varsa tamir edin ve su sayacını kontrol edin eğer siz evde kullanım yapmadığınız halde dönme var ise temiz su hattında kaçak meydana gelmiştir. Hangi borudan olduğunu anlamak için ise kombi altındaki sıcak su vanasını kapatın çünkü sayaçtan gelen su sıcak ve soğuk su kullanımı olarak  ye ayrılır. Sıcak su vanası kapalı iken dönme durdu ise sıcak su borusunda kaçak vardır ama kapalı olduğu halde hala dönme varsa evde kullanım suyunda kaçak vardır. Nokta atışı olmasada hangi borularda kaçak olduğunu bireysel yöntemlerle bulabilirsiniz. Eğer su sayacından kaçak yoksa giderlerde kaçak olduğuna kesin gözüyle bakabilirsiniz.

Tesisat kaçağı hangi borudan olduğunu anlama için bizi ararsanız noktasal tespit ve tamir yaptırmış olursunuz yani fazladan biryer asla kırılmaz üstelik tesisat garanti altında çünkü yaptığımız yere 1 yıl boyunca garanti veriyoruz.

06 Haziran 2016
2.258 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN