Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespiti Yapan Yerler

Su Kaçağı Tespiti Yapan Yerler

Su kaçağı tespiti yapan yerler İstanbul genelinde tüm semtlere hizmet veren firmamız sadece 99 TL ye su kaçağı bulma servisi vermektedir. Çözüm Tesisat son teknoloji robot cihaz kamera teknolojisi ile aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde oluşan tesisat kaçaklarını noktasal olarak tespit edip onarmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Yapan Firma Yerleri

Su kaçağı tespiti yapan firmalar yoğun su sızıntısı olan binalarda dahi yerlerini bulmada öncü sistemler kullanmaktadır. Su borusu patlak yerini anlamada bazen kameralı su kaçağı tespiti çok net ölçümler yapmamızı sağlayabilir. Düşünelim gibi 50 derece üzerinde kombiden su ısındı ve biz sırf bu suların ısı açısından termal kamera ile incelemesini yaparak, adeta nereye hat döşendiğini görebiliriz. Sızıntı yerlerin bulunmasından, pas içinde kalmış metal boruların yerlerini görebilme gibi hizmetleri de bu şekilde uygulayabiliriz. Su kaçağı tespiti yapan yerler basınç test çalışması ile şebeke borularındaki sızıntı yapan boruların yerlerini bulma işlemlerini su kaçağı bulan tesisatçı ile yapabilir ve bulunan su arıza tespiti işleminden sonra onarımları yapılabilir. Bazı binalarda su kayıpları çok fazla olmasa bile ortaya çıkan su betonun içini ve dışını ıslatacak düzeylere gelebilir. Islandığı anda zaten bir dökülme oluşur ve bu hali ile binalarınızda kalmak pek sağlıklı değildir. Sızdıran yerleri ise alakalı borularda getireceğimiz test pompaları ile analizin ardından kimyasal kapatıcılar ile plastik boru sistemlerinde içten onarım çalışmaları uygulanmaktadır.

Su kaçağı tespiti yapan yerler mevcut elektronik donanımlar açısından en iyi çalışmaları sunma amacındadır. Servis kaydınızı su kaçağı bulan firmalar telefon hatlarımız ile iletişime geçtikten sonra hemen yaptırabilirsiniz. Su borusu patlağını garantili bulma işlemlerini analiz teknikleri ile yapıyoruz. Yani ilk işlem asla matkap ile müdahale değildir.

13 Ağustos 2016
2.291 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN