Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Üst kattan su akması sigorta

Üst kattan su akması sigorta

Üst kattan su akması sigorta yaptırıyor mu ? Evet eviniz eğer özel sigortalı ise su kaçağı problemlenirini bağlı olduğunuz exper veya bankaya bildiriniz. Bazı experler yerine gelip kaçağa bakarlar bazıları ise yoğunluktan gelmez sizden görüntü isterler bu görüntüyü watsapp veya mail yolu ile şirkete iletebilirsiniz.

AKAN DAİRENİN SİGORTALI OLMASI GEREKİR AKSİ TAKTİRDE SU DAMLAYAN DAİRE SİGORTALI OLSA DAHİ ÜST KATIN TAMİR İŞLEMLERİNİ KARŞILAMAZ.

Üst Katın Banyosu Akıyor

Üst kattan su akması sigorta şirketleri tarafından karşılanıyor ancak bunu dask ile karıştırmayın. Bağlı olduğunuz şirketi arayın exper geldikten sonra Çözüm Tesisat firmasında kamera sistemleri ile su kaçakları bulunuyor bizden talep almak istediğinizi belirtin. Üst kattan su akıntısını sigorta karşılıyor mu ? sorusnun cevabını en kısa şekilde açıkladık detaylı bilgi için İstanbulun her yerinden bizi arayabilirsiniz. Sıradan tesisatçılara su arızalarını yaptırmayın çünkü sorun devam eder ve siz boşyere hem servis hemde tamir ücreti vermiş olursunuz. Cihazla su kaçağını bulan firmamızı arayın noktasal olarak arızanın yer tespitini yapalım.

Üst kattan su akması sigorta şirketleri karşılıyor ancak akan dairenin siz olması gerekmektedir. Yani siz mağdur iseniz bunu şirket karşılamayacaktır.

01 Haziran 2016
3.612 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN