Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Tavandan Su Akıyor Evin Duvarları Islak

Tavandan Su Akıyor Evin Duvarları Islak

Tavandan su akıyor evin duvarları ıslak ise üst komşunun tesisatında bir patlamadan dolayı size vuran su kaçağı var demektedir. Çözüm tesisat beton altı kaçaklarının yerini kamera sistemleri tespit ediyor İstanbul geneli verdiğimiz bu hizmet sadece 99 TL alıyoruz.

tavan kabarması

Tavan Kabardı veya Tavan Dökülüyor

Üst kat daire tavandan su akıyor evin duvarları ıslak ise tavanda kabarmalar ve deformeler oluşur hatta kaçak büyük ise adeta tavandan çeşme gibi hiç kesilmeden su akar. Su kaçakları meydana geliş sebepleri bakımından 3 kısımda inceleyebilirsiniz ilk olarak temiz su borusundan kaynaklanan su kaçağı devamlı akar hiç durma yapmaz , su saati vanası devamlı döndüğü gözlemlenir. İkinci kaçak türü ise su atık su yani pis su gider banyo , tuvalet ve mutfak akarlarından giden boruların çatlaması sonucunda meydana gelir belirtisi küflenme , kabarma ve ara ara damlayıp kesilen sulardır. Son olarak izolasyonla alakalı kaçaklar bunlar genellikle fayans aralarındaki derzlerin eriyip gitmesi veya düzgün yapılmamasından kaynaklanır. Banyo su ile yıkandığı zaman veya balkon direk su aralardan süzülerek aşağıya iner buda izolasyon kaçağıdır. İstisnai bir durum ise kalorifer sisteminde meydana gelen su kaçakları kendi evinizin duvarlarını kabartabilir bunu ise kombi su ekilmesi durumunu takip ederek anlayabilirsiniz.

Tavandan su akıyor evin duvarları ıslak durumda ne yapmalayım diyorsanız bizi arayın Çözüm Tesisat İstanbul genelinde profesyonel cihazlarla kırmadan dökmeden servis vermektedir.

15 Haziran 2016
4.558 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN