Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su Saati Bozuksa Sular Az Mı Akar

Su Saati Bozuksa Sular Az Mı Akar

Su saati bozuksa sular az mı akar sorusunun cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz Çözüm Tesisat profesyonel su tesisat hizmetleri tarafından hazırlanmıştır. Çözüm Tesisat kırmadan cihazla su kaçağı tespiti ve robotla tıkalı boru açma servisleri vermektedir.

Su Sayacı Bozuksa Su Az Mı Gelir

Su saati bozuksa su az gelebilir çünkü vana tam dönmediğinden kapalı konumda olsa bile azda olsa su gelebilir çözümü basit sıradan bir tesisat ustası veya bizi arayın su sayacı bozuksa son model bir saatle değişimini yapalım. Bir çok müşterimiz su sayacı bozuksa su az mı gelir araması yapmış bizde bu konuyu detaylandıralım dedik.

çözüm tesisat sayaçYukarıda görmüş olduğunuz su saati çevirmeli değil son sistem vana kullanılarak yapılmıştır. Açıkçası çevirmeli vanalar eskide kaldı artık çek kapat vanalar kullanımı daha kolay ve bozulması zaman alıyor. Su sayacı bozuksa sular az akar önlemi basit su sayacısını değiştirmek. Şunu belirtmek isteriz ki su sayacının vanası değilde içinde de bir tıkanıklık olabilir. Şehir şebeke hatlarından gelen çamurlaşma özellikle sular uzun süre gidip geldiği aşamalarda su saatini bozabilir. Su sayaçlarınızda her hangi bir problem olup olmadığını Çözüm Tesisat firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

24 Şubat 2016
3.995 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN