Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

su kaçağı var nerden olduğu nasıl anlaşılır

su kaçağı var nerden olduğu nasıl anlaşılır

Su kaçağı var nerden olduğu nasıl anlaşılır firmamızda kameralı cihazlar, tesisat test pompaları ve akustik dineleme cihazları ile yer tespiti yapılır. Çözüm Tesisat İstanbul genelinde yeri belli olmayan kaçakların noktasına ulaşır ve tamirini gerçekleştirir.

Evde su kaçağı var ama nereden olduğunu bilmiyorsanız sakın cihazsız tesisatçılara evinizi kırdırmayın çünkü sağlam yerleri de kırarak size tadilat masrafı çıkartırlar.

Su Kaçağının Nereden Olduğunu Anlama

Evinizde veya işyerinizdeki tesisatta su kaçağının olduğundan şüpheleniyordunuz. Bir süre sonra su kaçağının ortaya çıkardığı belirtileri dikkate alarak su kaçağının olduğunun kesinlikle farkına vardınız. Peki bundan sonra ne yapmanız gerekir. Su kaçağının tesisatın nerede olduğunu anlamak için ne yapmak gerekir. Kısacası bundan sonra su kaçağı var nerden olduğu nasıl anlaşılır işte bu soruna çözüm bulmanız gerekir.

Su kaçağının olduğu konusunda kesin belirtileriniz var ise artık bir cihazlı tesisatçı ile görüşmeniz en doğrusudur. Tesisatçı ile görüşmeden su kaçağını kendiniz çözmek için kendi yöntemlerinizi kullanmaya çalışırsanız eğer hiç de hoş olmayan ileri de size daha büyük sorunlar yaratacak olan problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte bu nedenle bir tesisatçı ile görüşmeniz en doğrusudur. İşte bu noktada mahallenizde var olan yılların tesisatçısını çağırabilirsiniz. Ya da yaşadığınız yere en yakın olan sorunu ucuz bir şekilde çözeceğini düşündüğünüz bir tesisatçıyı çağırabilirsiniz. Tesisatçı gelir su vanasını kapatır. Su sayacına bakar, su kaçağının olduğu yerdeki nemlenme, kararma gibi belirtilere bakar sonrasında kendince su kaçağının olduğu yer konusunda bir tespit yapar ve alır eline bir keser başlar fayansları kırmaya. Baktı belirlediği yerde kaçak yok, devam eder fayans kırmaya ve sonrasında bütün fayanslar kırılır. Banyonuz ya da mutfağınızın artık yenilenmesi gereken bir inşaat alanı haline gelir.

İşte bütün bu sorunlar ile karşılaşmamak yaşanan su kaçağını içinden çıkılmaz bir hale dönüştürmemek için bu konuda uzman olan ve gelişen teknolojinin sağladığı imkanlardan yararlanarak bu sorunu çözmeye çalışan bir tesisat firması ile görüşmek en doğrusudur. Gelişen teknoloji derken, su kaçağı tespiti için kameralar ve özel cihazların kullanılmaktadır. Bu aletler yardımıyla su kaçağının olduğu yer kısa süre içerisinde tespit edilir. Daha sonrasında ise iki üç tane fayans kırılarak su kaçağı sorunu ortadan kaldırılıp size tertemiz bir alan bırakılır.

Su kaçağı var nerden olduğu nasıl anlaşılır sorusu için kendinize yanıtlar arıyorsanız bu yazımızı dikkate alarak alanında uzman olan ve bu iş için gelişen teknolojiyi kullanan firmaları bulmak sizin için daha iyi olacaktır. Böylece büyük bir inşaat masrafından kurtulmuş olursunuz.

05 Ocak 2017
3.339 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN