Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Cihazlı Tesisat Firmaları

İstanbul Cihazlı Tesisat Firmaları

İstanbul cihazlı tesisat firmaları arasında lider kuruluş Çözüm Tesisat son teknoloji cihazlarla aynı gün servis hizmeti ve garantili işçilikleri ile yüzünüzü güldürüyor. Amacımız tesisat ile ilgili bir problem yaşandığında akla ilk gelen firma olmak ve bunu korumak olacaktır.

En İyi İstanbul Tesisat Firması

Çözüm tesisat İstanbul genelinde su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi profesyonel hizmetler vermektedir. Bunun yanında sıradan tesisat musluk tamiri , klozet değişimi , yeni tesisat çekimi ve tamirleri için bizleri arayabilirsiniz. İstanbul cihazlı tesisat firmaları araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken firmanın ara eleman kullanım kullanmadığıdır. Şöyleki yereniz neresi olursa olsun bizi aradığınız zaman size gelecek olan usta Çözüm Tesisat firmasının sigortalı çalışanıdır yani sağdan soldan toplama ara eleman , geçici eleman veya mevsimlik elemanları size göndermeyiz. Yapılacak olan işin güvenliği yanında evinizin veya iş yerinizin güvenliğide bize emanet ne idüğü belirsiz kişileri evinize sokmayız. Bunun için sizde çalışacağınız firmayı iyi seçin ve sorgulayın bu hangi iş olursa olsun.

En iyi İstanbul tesisat firması Çözüm Tesisat yaşayacağınız su kaçağı problemlerinde gelişmiş kamera sistemleri kullanmaktadır. Bir alt komşunuza su sızıntısı var ama sizin dairede her hangi bir belirti yok evinizi kırdırmaya çekiniyorsunuz. İşte bu gibi durumlarda firmamızda beton altı görüntüleme yaparak yapıyı kırmadan önce cihazlarla kaçak olup olmadığı kontrol ediliyor. Bu sayede sizde yapınızı boş yere kırdırmıyorsunuz eskiden suyun çıktığı bir kaç noktadan kırıp yapılarak sızıntıya ulaşmaya çalışılırdı sonuç olarak tüm daireyi kırarak sağlam olan yerleride yenilerlerdi. Sonuç tesisatçı ve fayansçıya bolca gereksiz ödeme biz gereksiz kırımların önüne geçiyoruz. Tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti konularında uzmanlaşan firmamız İstanbul içi her yere aynı fiyat tarifesi üzerinden hizmet vermektedir.

16 Şubat 2016
1.968 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN