Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespiti Sultangazi

Su Kaçağı Tespiti Sultangazi

Su kaçağı tespiti Sultangazi servisi kırmadan dökmeden robot cihazla kameralı su kaçağı bulma ve onarım için bizi aramanız yeterlidir. Çözüm Tesisat profesyonel cihaz ve elemanları ile aynı gün içinde su arıza problemlerini gidermektedir.

Alt kata su akıntısı olduğunda hepimiz mutlaka bir tesisatçı  çağırırız ancak eski usul kırma yapan tesisatçılar artık size yarardan çok zararı dokunur. Açıklayalım sağlam olan kalebodur ve duvar kırılırsa sağlam tesisat boruları tekrar değiştirilirse bunun maliyetini tesisatçı değil siz karşılayacaksınız. Tesisatçı ustamızda işin sonunda çok iş yapmış gibi size kabarık fatura çıkartacaktır. Sultangazi cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılar var bizi 0212 674 69 83 telefon numarasından arayarak randevu alabilirsiniz.

Alt Kata Su Akıyor Komşu Rahatsız Oldu

Tesisat borularında bir kaçak olduğu zaman su yukarı çıkmadan yer çekimi etkisi ile alt katlara inmektedir. Su kaçağı tespiti sultangazi servisi ; tesisat test pompaları , gider içi bağlantı kontrol kamerası ve termal kamera kullanarak su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Su kaçağı bulma Sultangazi arızalı sıcak su tesisatını cihaz ile bulabilecek kameralı su kaçağı tespiti işlemleri sizlere kırmadan su kaçağı tespiti şeklinde sunulmaktadır. Duvara monte edilmiş peteklerin altı ve arkası ıslak kalıyor olabilir. Termal kameralar ile orada kısa bir inceleme başlatıp, cihazın gösterdiği renkler, ısı rakamları, ıslanan betonları cihaz ile görerek tesisat alanında tam onarımlara başlama gibi kaliteli çözümler sunuyoruz. Petekteki kaçağı kapatabilecek nano kimyasallar ile kırma derdine de son diyebiliriz.

Cihazla su kaçağı tespiti Sultangazi çalışanları işlemlerinde ön hazırlık yapmaktadır. Ses seviyesi düşük tutulacak detektör ile şüpheli alanlarda incelemeler yapılır. Prop ismi verilen alıcılar ile beton içlerindeki ses dalgalarına yönelik su arıza tespiti yeri bulunabilmektedir. Cihaz üzerindeki bazı tuşlar ile su haricindeki ses dalgaları itinalı olarak filtrelenir. Yani yanlış kararlar almamızın önüne geçilir. Frekans ses dalga aralığını birkaç aşamalı geçişler yaparak ve yüzeylerde prop kısmını gezdirerek ses dalgalarının kulaklığa geçmesi sağlanır. Sesin gelmediği kısımlarda araştırma yapılmaz, yalnızca boru parçacığından ayrıldığı ve hasarlı bölgeleri bu teknik ile bulunur. Evin metal veya plastik su sistemlerindeki delinen, sızdıran, suyu betonun içine sürekli akmasına sağlanan su borularındaki sızıntıları Sultangazi su kaçağı bulan firmalar ekiplerimiz yaklaşık yarım saatte teyit edecektir ve onarımlara geçecektir.

Makineli su kaçağı tespiti Sultangazi sifon su giderinde çatlak yeri bulabilecek su kaçağı bulan tesisatçı ile kaliteli sifon su kaçağı tamiri işlemleri sunulmaktadır. Ses teknolojisi ile tam nokta yerini bulup onarımlar yapabiliriz.

01 Aralık 2016
1.655 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN