Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su kaçağı kimyasal ilaçla kapanır mı

Su kaçağı kimyasal ilaçla kapanır mı

Su kaçağı kimyasal ilaçla kapanır mı ? Evet kalorifer borusunda kaçaklar ve temiz su borularında meydana gelen su kaçakları kapanır. Çözüm Tesisat olarak hiç bir yeri kırmadan kimyasal kullanarak kaçağı garantili olarak kapatıyoruz.

Kimyasal uygulayarak su kaçaklarını önleyen firmalar arasında yer alan Çözüm Tesisat 1 yıl garantili olarak hizmet vermektedir. Ev ve iş yerlerinde meydana gelen su sızıntı tespiti ve ilaçla kapama için bizi arayınız.

Kimyasalla Su Kaçağı Giderme

Su kaçağı kimyasal ilaçla kapanır mı ve çözümü nedir? Sistemin içerisinde sabit duran suyun azalması ve bunu fark eden kombinin bar saati ile veya farklı hata sinyali uyarıları ile anlatması sorunu tanımlamamıza yardımcı olur. Önemli olan durduk yere neden su azalımı var ve nasıl üstesinden gelebiliriz sorularıdır.

Kombi bar basıncı dengelemek için kimyasal sıvılardan yararlanırız. Bu ürünlerin yaptığı petek içinden sızmakta olan kanallara ulaşarak buradaki kaçak noktalarını kapatmasıdır. Su kaçağı kimyasal ilaçla kapanır mı çünkü sızdıran borular olabilir ve kombi su olmadan çalışmaz, ateşleme bile yapmayabilir ve bu güvenlik tedbiridir. Kombi su basıncı sürekli düşüyor ise genleşme tankı kontrolünü yapmamız gerekebilir ve azalan azot gazı hemen firmamızca takviye edilebilir. Petek vanaları, yüzeyleri veya civarlarında ıslaklık, koku var mı? Alt kattaki komşunuzun duvar ve tavanında akıntı veya su birikintisi oluşmaya başladı mı? Onları durdurabilecek en etkili kimyasal sıvı takviyelerini kullanmaktayız. Kalorifer kimyasal sıvısı ile kaçakları onarmak, kapatmak için sorunlu olan peteklerin yanından itibaren tulumba hortumu ile sıvının gönderimi yapılmaktadır. Bir huni içerisine dökülen sıvı ve sıcak su seyrelti karışımı çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Peteklerde su kaybının durduğu nasıl anlaşılır? Bar saati kombinin ön yüzünde yer alan bir bölümdür ve bazı rakamları vardır. En sağlıklı olarak genelde 1,5 ve 2 arasına gelmesi beklenmelidir. Bu seviyelere bahsettiğimiz işlemlerin uygulanmasından genelde 10 dakika en geç 24 saatte ulaşılmaktadır.

18 Kasım 2016
2.077 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN