Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kimyasal uygulayarak su kaçaklarını önleyen firmalar

Kimyasal uygulayarak su kaçaklarını önleyen firmalar

Kimyasal uygulayarak su kaçaklarını önleyen firmalar arasında bulunan Çözüm Tesisat İstanbul genelinde konu ile alakalı servis vermektedir. Kalorifer kaçakları , temiz su borusu kaçakları kimyasal kapama ile hiç bir yer kırılmadan onarılmaktadır.

Kimyasal uygularak su kaçağını kapatan İstanbul firması olan Çözüm Tesisat garantili olarak servis vermektdir. Uygulama yapılan her yer 1 yıl boyunca garantimiz altındadır.

Kimyasal Uygulama ile Su Kaçağı Kapatma

Kimyasal uygulayarak su kaçaklarını önleyen firmalar eski ve yeni peteklerde içten onarım, tamir yapmaktadır. Genelde ¼ oranında sulandırma yapılarak bir tulumba yardımı ile peteğin yan tarafından aktarımı yapılır. Hangi peteğe yapılacağı, işe yarayıp yaramadığı, öncesi ve sonrası dahil hepsi kontrolümüz altında gerçekleşir.

Kombi bar saati rakamı ne olmalıdır? 1,5 ve 2 arası yeterlidir. Bu rakam artmaya başlıyorsa problem var demektir. Genelde 3-4 bar kombi basıncı olan cihazlarda su kayıplarının olduğu bir varsayımdır. Bizi aramanız faydalı olacaktır. Kimyasal uygulayarak su kaçaklarını önleyen firma ise 12 saat bu şartlar altında bekletilebilir. Bazen ise daha küçük sızıntılarda 10 dakikada hemen netice alınabilir. Bar saati göstergesi sizde de bahsettiğimiz değerler arasında yani stabil düzeylerde değil ise hemen şu anda bizi arayarak ilk bilgileri alabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Petek içinde çok sayıda dar alan vardır. Sıvı ürünleri kullanmamız maksimum etkiyi sağlamak içindir. Petek içindeki kirlenmeleri yok eden bir formül değildir ve tek işlevselliği sızıntı bölgeleri bulup orada katılaşarak tıkama yapmasıdır. Petek boru sızıntısını durdurmak için kirliliğin maksimum seviyelere ulaşmaması gerekir ve bu yönde bir eksiklik varsa temizleyici sıvılar ve cihazımız ile bunun üstesinden bir, iki saatte gelerek bahsettiğimiz sıradaki işlemi uygulamaya geçeriz.

Birkaç yüz litre su hacmine sahip olan peteklerde kesinlikle işe yaramaktadır. Binanızda komple çok sayıda sızıntı noktaları olsa bile her zaman hazırlıklı gelerek görünen ve görünmeyen yüzeylerdeki sızıntıları tamamen ve garantili olarak durdurabiliriz.

09 Kasım 2016
2.089 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN