Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kağıthane Telsizler Tesisatçı

Kağıthane Telsizler Tesisatçı

Kağıthane Telsizler tesisatçı olarak kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ; tuvalet açma , lavabo açma servisi için bizi arayınız. Çözüm Tesisat son teknoloji cihazlarla aynı gün içinde Kağıthane semtinde hizmet sağlamaktadır.

Kağıthane telsizler mahallesi tesisatçı telefon numarası 0212 544 36 75 tir bizi arayarak birbirinden farklı tesisatçıların çözüm bulmadığı sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kağıthane Telsizler Su Tesisatı

Kağıthane Telsizler tesisatçı lavaboda saç yıkandıktan sonra dökülen saçların giderde tıkanma oluşturması için tıkanıklık açma ekiplerimizi aramanızı öneriyoruz. Su dökerek lavaboda gider temizliği yapılması zordur. Çünkü nerede sabit hale gelmiş ise o noktaların tamamen ilerletilmesi gerekir. Bahçe hortumundaki tazyik düzensizdir. Yalnız bunu cihaz ile istediğimiz ayara getirebiliyoruz. Lavabo giderinin neresine tazyikli su sıkılması gerektiğini ise kameralar ile görerek uygulayabilirken, helezon yay ekleyip direkt daha sert ve ağır nesneleri de kırmadan ilerletme gibi teknolojilerimiz mevcuttur. Kağıthane Telsizler tesisatçı birkaç aşamalı olarak petek temizliği işlemi yapmaktadır. Petek temizlenirken duvarın kirlenmesi, su sıçraması olur mu? Kesinlikle böyle bir durum yoktur ve banyoya kurulacak bir cihaz ile en uzaktaki peteği bile kimyasal ile yıkayarak içteki tüm maddeleri tamamen çözünür hale getiriyoruz. Önemli olan orada tutmamaktır. Üst kısmı soğuk kalan peteğin, alt kısmı da soğuk hale gelecekse hiçbir faydası yoktur. Yoğun basınçlı sular ile demir döküm, alüminyum, zeminden ısıtmalı peteklerdeki tüm kireç, pas gibi maddeler itinalı olarak alınır ve tam olarak %20 ve %40 aralığında yakıt giderlerinde düşüş elde etmeniz mümkündür.

Kağıthane telsizler tesisatçı içme suyu borusunda su kaçağı tespiti yapabilmek için farklı teknikler kullanır. Klozetin su yolu ile bağlantılı borusundaki sızma genelde fayans araları ve duvarın dış yüzeyinde ıslanmaya neden olur. Islanma var diye kırılacağı anlamına gelmez. Ses detektörü ile bakarız ve nokta yerini işaretleriz. Bazen ise sızma türü basınç değerlerine bakılarak küçük ise ilaç ekleyerek en ufak matkap müdahalesine bile gerek kalmadan adımları uygularız.

10 Kasım 2016
2.215 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN