Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

kağıthane gürsel mahallesi tesisatçı

kağıthane gürsel mahallesi tesisatçı

Kagithane gursel mahallesi tesisatci olarak su kaçaklarını kırmadan kameralı cihazlarla buluyor tıkalı olan giderleri robotla açıyoruz. Çözüm Tesisat Kağıthane şubesini arayarak gürsel mahallesine tesisatçı isteyebilirsiniz.

Kağıthane gürsel mah tesisatçı sıradan tesisat arızalarına da bakar musluk tamiri ve değişimi , sifon tamiri ve yeni iç takım değişimi de yapmaktadır. Bizi arayarak yapılacak iş hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gürsel mahallesinde su tesisatçıları telefon numarası

Kağıthane gürsel mahallesi su tesisatçıları telefonu 0212 674 69 83 tür merkez telefonlarıda arayarak bir tesisat servsi isteyebilirsiniz. En hızlı servis için bizi tercih edebilirsiniz. Tuvalet açma , lavabo açma , atık su pimaş borusu açma , cihazla su kaçağı tespiti ve tüm tesisat arızalarında yanınızdayız.

Kağıthane gürsel mahallesi tesisatçı indirimli, ucuza gibi aşırı fiyat kırarak işlem yapan su kaçağı tespiti firmalarına karşı sizi uyarmaktadır. Ucuz cihazlar ve sabit ofisi olmayanlarından özellikle dikkat etmelisiniz. Yan komşunun dairesinden su geliyor ise ıslak olan bölgede basınç testi ile hangi daireye ilişkin sızıntı olduğu bulunur. Yan komşunun dairesindeki su tesisatında kaçak yerini kırmadan robot ile bulmak için ses detektörü bilgisayar destekli tarama işlemleri beton içinden gelen su seslerinin hatasız bulunması işlemini üstlenmemizi sağlar ve işaretlenecek kısımda hasarlı su borusunda onarım yaparak işlemleri dikkatlice garantili olarak tamamlayabiliriz. Kağıthane gürsel mahallesi tesisat kombi ve peteği kendim temizleyebilir miyim sorusu için petek temizliği alanında uzman cihazları ve bakım ekipmanları kullandığımız için tavsiye etmemekteyiz. Petek, radyatör, kalorifer nasıl temizlenir? Kapalı devre sistemlerdeki kanalın içi sürekli tortu ve kireç üretir. Petek soğumasının nedeni tıkanmadır. Sıcak su akışını yeniden düzenlemek için kirlilik miktarı kontrol edilir ve bazı termal kameralar ile gerekirse sıcaklık ölçülür. Kombili evde bazı ayarlamalar ile cihaza zarar vermeden bağlantı yapılır ve kombisiz evde ise havlupan kullanılıp solüsyon, petek yıkama ilacı kullanarak petekleri sökmeden makine ile temizleme işlemi yapılır. 40-45 dakika makine kullanarak ilaç ile petek yıkama işlemi yapıldıktan sonra su kirler ile çekilip, temiz su eklenip, bazı ayarlamalar ile petek ısısını artırma işlemleri dikkatlice yapılır.

Kağıthane gürsel mahallesi tesisatçı mutfak lavabomdan su geri geliyor nasıl lavabo kırmadan açılır sorusuna tıkanıklık açma robotu ile cevap vermektedir. Lavabo pimaşındaki atıkları açmak, temizlemek için kamera ile dikkatlice bakılıp, kaçınca metrede ise analiz edilir. Saç, kıl, gıda artığı ne ise uygun bir tel takılıp, tel cihaza bağlanıp kanalizasyona yönünde dikkatlice kanalı temizleyinceye kadar ittirilir ve tahribat, tadilat oluşmadan işlemler yapılır.

30 Ocak 2017
2.953 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN