Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kağıthane Çağlayan Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane Çağlayan Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane çağlayan su kaçağı tespiti yapan kamera robot cihaz kullanan su tesisatçı olarak aynı gün içinde kırma dökme yapadan su kaçağı bulma servisi alabilirsiniz. Çözüm Tesisat son teknolji cihazları kullanarak hem temiz hemde pis tesisatında meydana gelen kaçakları tespit etmektedir.

Çağlayan Robot Makinalı Su Kaçağı Tespit

Kağıthane çağlayan cihazla su kaçağı bulma soğuk su borusunda paslanma ve bozulma problemleri için kameralı su kaçağı tespiti işlemleri tarafınıza sunulabilir. Metal borular biraz petek sistemlerinde veya batarya sıcak su sistemleri ile benzerdir. Her üç sistemde de termal cihaz ile dıştan bazı analizler yapabilmekteyiz. Örneğin, paslanan boruları bulmak için dıştan bu cihaz ile bakıldığında güzel analizler yapabiliyoruz. Kağıthane çağlayan su kaçağı tespiti ömrünü tamamlamış veya oksitlenme sorunu olan soğuk su tesisatında onarıcı işlemler yapabilir. Binanın kaba inşaatı bittikten sonra zaman içerisinde tesisat sistemleri döşenmeye başlar. Ustanın ve işçilerin yetenekleri ile sorunsuzluk birbiri ile örtüşecektir. Bazen ufak, tefek hatalar maalesef kısa zamanda su borusunda kaçak problemi yaşamanıza neden olacaktır. Suyun damladığı yerlerde cihaz ile sızdıran boruyu bulabilecek cihaz kullandığımızı söyleyebiliriz. Çünkü detektör cihazları ile su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımız delinen, boru eklem yeri çıkan, yırtılan, kırılan su borularında kırmadan su sızıntıları yerini bulmaktadır. Ses dikkate değer bir belirtidir. Belli bir düzey üzerinde ise cihazlarımız her türlü bina yüzeyinde bunun yerini bulabilir.

Kağıthane çağlayan su kaçağı tespiti ile yıpranan su borularını onarma veya birinci sınıf malzeme ile değiştirme gibi işlemlerde öncü adımlar atabilir. Bizi arayın ve kronik, uzun süredir devam eden tesisat sorunlarına profesyonel hizmet üreten su kaçağı bulan firmalar olarak hemen yardımcı olalım. Çözüm Merkezi, hayat standartlarınızı daha iyi seviyeye getirmek için yanınızdadır.

05 Ağustos 2016
1.824 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN