Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

İski Su Kaçağı Tespiti

İski Su Kaçağı Tespiti

İski su kaçağı tespiti yapmaz fakat bu konuda yetki belgeli robot cihaz kullanan firmalar vardır Çözüm Tesisat olarak İstanbul genelinde 99 TL ye servis veriyoruz. Ev veya iş yerlerinde gizli tesisat kaçakları söz konusu ise firmamızı mutalaka arayınız.

iski çözüm tesisat

İski Yetki Belgeli ve Bilir Kişi Raporu Sunuyoruz

Piyasada pek çok kişi veya firma su kaçağı tespiti yaptığını iddaa etmektedir ancak cihaz kullanımı ve yetki belgeleri olmadığından ucuz fiyat vererek hizmet vermeye çalışırlar sorun tekrarı durumunda muhattap bulamazsınız. İski su kaçağı tespiti yapan yetkili firmamız yapılan onarımlara 1 yıl garanti vermektedir.

İski su kaçağı bulma damlama su borusu sızıntısı yerini bularak işlemler yapabilir. Suyun kuru olması gereken yerleri çamura dönüşmüş ise orada yer alan su borularında sızıntı olabilir veya toprak altındaki kaynak suyu ıslanmasına sebep olabilir. İski su kaçağı tespiti alt yapı sistemi arızası yerini bulmada öncü cihazlar kullanır. Detektör taraması içme suyu borusu veya ticari amaçlı su borusu sistemi incelenmesinde önemlidir. İki farklı cihaz bizde mevcuttur. Beton binalarda veya toprak altındaki su hareketliliğini özelliklere seslere yönelik yerlerinin bulunması amaçlı gelişmiş mikrofon sistemleri kullanıyoruz. Bu mikrofonlar tek başına bir mekanizma değildir ve el bilgisayarı ile sayısız analizleri bir arada uygulayabiliriz. Gerçekten toprağı veya fayansın altını ne ıslatıyor gibi konularda yerlerinin bulunması sağlanabilir. Ayrıca farklı olarak kırmadan su kaçağı tespiti ile banyo veya mutfak sıcak su iletim borularındaki sızma halinde kısımlarda bulunabilir. Termal cihaz dediğimiz bu teknolojinin çalışması için tek gerekli olan ise kombi gibi cihazlarda belli ısı değerlerinde suyun gönderilmesi ve duvar gibi yapılara cihazın tutularak yerlerinin bulunmasından ibarettir.

İski su kaçağı tespiti farklı adımlar ile temiz su borularında sonuç üretir. Öyle ki su kaçağı bulan firmalar ekiplerimiz arızalı parçaları onarabilir ve bunun için kimyasallar mevcuttur. Yeri bulunan, su kaçağı yer tespiti yapılan binalarda parça değişimini baştan sona üstlenebilir. Fayans kırılmasından tutunda, onarımına kadar tüm detaylar bir arada hizmeti bizden alabilirsiniz.

02 Ağustos 2016
3.027 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN