Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa karadeniz mahallesi su kaçağı tespiti yapan kamera cihaz robot kullanan su tesisatçı olarak makinalı su kaçağı bulma ve onarma servisi veriyoruz. Gaziosmanpaşa şubemiz aynı gün içinde gizli su arıza tespitini makinalı sistemle yapmaktadır.

Karadeniz Mahallesi Robot Cihazlı Tesisatçı

Gaziosmanpaşa karadeniz mahallesi cihazla su kaçağı bulma plastik tesisat onarım işlemlerinde kırmadan analiz ve kimyasal ile sızdıran su tesisatındaki kaçakları kapatma çalışmaları yapabilir. Su iğne deliği gibi küçük bölgelerden rahatlıkla çıkar ve betonu zamanla olduğu gibi ıslatır. Demir bloklarda paslanma yapabilir veya akma problemleri ile uğraşmanız gerekebilir. Bunlar için kesin çözüm su kaçağı bulan firmalar olarak bizde yer alıyor. Gaziosmanpaşa karadeniz mahallesi su kaçağı tespiti fayans altındaki şebeke borularını kimyasal kullanarak sızdırdığı kısımları onarabilir. Öyle ki elimizde kullandığımız detektör yani ses dalgalarını toplayarak yerini görmemizi sağlayan cihaz ses yok gibi bir şey olduğu için pek işe yaramaz. Bazı binalarda gerçekten bu şekilde vakalar karşımıza çıkmaktadır. Örneğin boru yüzeyi sağlamdır yani delinme yoktur, fakat birleşim kanalında zayıflama olmuş ve yalnızca damlatan su boruları meydana gelmiş olabilir. Biz ise alakalı su borularında basınçlı test pompalarını takarak oradaki sızıntı olup olmadığını anlamaya yönelik adımları başlatırız. Zaten karadeniz mahallesi su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımız su kaçağı tamiri yaparken fazla vaktinizi almayacak. Kimyasal uygulanan borularda kısa sürede sızıntı duracaktır ve bunun da tekrar kontrollerini bahsettiğimiz cihaz ile yaparız.

Gaziosmanpaşa karadeniz mahallesi su kaçağı tespiti damlama yapan plastik su borusunda kimyasalın gelmesi ile katılaşmaya başlayan ürünler kullanır. Yani tampon, tıkama vazifesi görür ve sistemleri kullanmanızın önündeki engel tam olarak ortadan kalkacaktır. Ayrıca binalarınız sigortalı ise bu yönde çeşitli firmalar ile anlaşmamızın olduğu da ilave etmek isteriz.

04 Ağustos 2016
882 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN