Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Eyüp İslambey Su Kaçağı Tespiti

Eyüp İslambey Su Kaçağı Tespiti

Eyüp İslambey su kaçağı tespiti yapan robot makina cihaz kullanan su tesisatçı olarak son sistem kamera sistemi ile su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat firmamızı arayarak Eyüp ‘ ten çıkan araçlarımız aynı gün içinde hizmet verecektir.

Su kaçakları kırarak bulunması sizlere maddi manevi zarara uğratır su kaçağı cihazı ile çalışan tesisatçıları tercih etmeniz menfaatinize olacaktır. Alt kata su sızması herkezin başına gelebilir panik yapmadan Eyüp İslambey mahallesi su tesisatçı hizmeti veren firmamızı arayınız.

İslambey Mahallesi Cihazlı Su Tesisatçı

Eyüp İslambey su kaçağı tespiti banyonun zeminindeki borunun alt katın tavanını ıslatması, su damlatması problemlerinde sızdıran banyo su borusunda hasarsız bulunması ve onarımı işlemlerini yapabiliriz. Buradaki ana kriter eğer lağım sistemlerinden giden su varsa kameralı su kaçağı tespiti ile o lağım borularına bakarız. Sızan bölmeler çok geçmeden görülecek ve boru parçacığı ekibimiz tarafından düzeltilecektir. Diğer ihtimal ise şebeke hatlarına ilişkin olandır ve onlar için biraz farklı analiz teknikleri uyguluyoruz. Eyüp İslambey su kaçağı tespiti ev atık tahliye boruları içinde sıkışan yabancı nesneleri çıkartabilir. Bazen cam şişeler, çocuk bezleri tuvalet kanallarında sıkışı ve çıkartılmaz ve o haliyle baskı oluşursa Eyüp su kaçağı bulan firmalar olarak edindiğimiz deneyim ışığında bazı kırılmalar olabilir. Plastik giderlerde su kaçağı bulma için 30 metre gibi uzun kablolar eşliğinde kameraları kullanırken su arıza tespiti için zeminlerde özel aygıtlar ile dinlemelerin yapılması daha doğru olur. Zaten açığa çıkan bazı küçük de olsa ses titreşimleri su borularından gelecektir. Onların aktardığı, beton içinde dolaşan sular gibi konularda aralarındaki farkları da akustik cihaz ekranına yansıması ile doğru kısımları hemen buluruz.

Eyüp İslambey su kaçağı tespiti plastik ve metal boru parçası yerinden çıkan kırılan su borularında İslambey su kaçağı bulan tesisatçı ile analizi bakımından zararsız teknikler kullanmaktadır. Önemsenmesi gereken de budur. Kırılan borularda onarım olmaz. O borunun değişimi gerekir. Delinen ise sızdırma şiddetine göre bazı plastiği içten onarma kabiliyetine sahip ilaçlar ile de sorunları su kaçağı tespit cihazı ile araştırmanın yapılmasından sonra uygulayabiliriz.

03 Ekim 2016
1.749 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN