Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Esenler Kazım karabekir Su Kaçağı Tespiti

Esenler Kazım karabekir Su Kaçağı Tespiti

Esenler kazım karabekir su kaçağı tespiti yapan robot cihaz makinalı su tesisatçı olarak aynı gün içinde servis hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat Esenler şubemizi arayarak su kaçağı bulma servisi alabilirsiniz.

Esenler kazım karabekir cihazlı su tesisatçı firmamızda kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla daire içi su kaçağı kontrolleri yapıyoruz. Evinizden bir alt kata su sızıntısı var ise kontrolü için cihazlı firmalar tercihiniz olmalıdır.

Kazımkarabekir Su Kaçağı Bulma

Esenler Kazım karabekir su kaçağı bulma şebeke borusunda bozulan kısımları sinyal sistemleri ile bulup, onarımını yapabilir. Yeterli personel sayıları ile ofiste yıkım oluşturmadan su kaçağı bulan tesisatçı işlemlerini yürütebilir. Sesler dinlenir, belirtiler grafiklere dökülür. Portatif bir cihaz ve gelişmiş ses detektörü ile ofis mutfağından, banyosundan sürekli gelen su seslerine neden olan borular bulunabilir. Onarım ise bu analizden sonra hızlıca başlatılacaktır. Esenler Kazım karabekir su kaçağı tespiti ile tek seferlik servis çalışması ile su kaçağı bulan firmalar olarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Olağan ve olağanüstü durumlara hazırlıklı firmayız. Bodrum katlarındaki ana su depolama kazanındaki su miktarının azalması ve bodrumdaki zeminin, duvarın su içinde kalması, hangi su borusunda sızma olduğunu anlamak veya apartmanda alt kata su sızıntısı gibi araştırmalar yapabiliriz. Yüzeylerde ses dinlemeleri ile bu uygulanabilir. Ses belirtileri yoksa ve daha küçük sızmalar varsa o zaman suyu boşaltır ve borulara oksijen depolarız. Bir noktadan sonra oksijen alınması durması gerekirken bu devam ediyorsa kimyasal kapatıcılar ile orada onarım da yapabiliriz.

Esenler Kazım karabekir su kaçağı tespiti ofisteki, AVM’deki petekte ıslaklık olması durumlarında kameralı su kaçağı tespiti ile görev başına gelebilir. Bu sistem ile su eksiltmesi görülen peteklerde bulunabileceği gibi araştırma sonunda sırf petek metallerindeki su kayıplarını azaltma değil durdurma amaçlı kimyasal eklemeleri ile sızma sorunlarına da son verebiliriz ve çoğu binada bu olumlu sonuçlar üretmektedir.

24 Ekim 2016
1.195 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN