Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Beşiktaş Ortaköy Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Ortaköy Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Ortaköy su kaçağı tespiti yapan robot kameralı cihazlı su tesisatçı firmamızda kırmadan dökemden su kaçağı bulma hizmeti verilmektedir. Çözüm Tesisat yeni nesil cihazları kullanarak su sızıntı problemlerine son veriyor. Beşiktaş şubemizi arayarak aynı gün içinde servis talebinde bulunabilirsiniz.

Ortaköy Robotlu Su Arıza Tespiti

Beşiktaş ortaköy cihazla su kaçağı bulma boru ek parçası tamiri ve su kaybı yapan boruları bulmada analiz yöntemleri gelişmiş kameralı su kaçağı tespiti teknikleri kullanmaktadır. Lağım kanallarını bilirsiniz, çok sayıda iç içe parçalar vardır. Lağım suyunu akıtan boruyu hatasız ve kırmadan su kaçağı tespiti tekniği ile bulmak için uzun bir kamera kablosu ile araştırma yeterlidir. Beşiktaş ortaköy su kaçağı tespiti cihaz teknolojisi ile bulunan sorunları aynı gün içinde onarım için gayret göstermektedir. Devasa büyüklükte boru hasarlarını onarmak için bazen birkaç günde olsa her zaman su kaçağı bulan firmalar olarak en doğru teknikleri sunmaktayız. Örneğin su saatinin su kaçırma veya sifon şebeke su borusunda su kaçağı bulma gibi konularda su arıza tespiti için kullanılan bazen test pompalarıdır. Minik diyebileceğimiz su kayıplarında ses çıkarması çok zordur. Kayıp olup olmadığı test pompası ile zarar getirmeden yapılan bu araştırma neticesinde hemen ortaya çıkmaktadır. Borular için kimyasal ilaç ile kapatma yapabilecek teknikleri de eklememiz ve bazı testlerin de oluşturulması ile alakalı sorunlara son verebiliriz.

Beşiktaş ortaköy su kaçağı tespiti temiz su kaçakları kadar su kaçağı bulan tesisatçı ile metal su kaçağı tamiri de yapabilir. Metal yapılarda aşırı paslanma veya birleşim kısmından çıkması su kaybı oluşturur. Islanan beton parçaları veya bir termal cihaz ile orada pas nedenini araştırmak yerinin saptanması için bilgileri bizlere sunabilir.

22 Ağustos 2016
1.683 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN