Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Beşiktaş Levent Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Levent Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Levent su kaçağı tespiti yapan robot kamera cihazlı su tesisatçı olarak kırmadna dökmeden su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat bununmayan gizli su sızıntılarının yerini kamera sistemleri ile yerini tespit etmektedir. Hemen Beşiktaş şubemizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Levent Kameralı Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Levent cihazla su kaçağı bulma su sızıntılarının yerlerini hasar vermeden bulacak cihazlar kullanan bir su kaçağı bulan firmalar arasındadır. Ekiplerimiz arızalı bölgeleri kameralı kontrol ekipmanları ile inceleyebilir. Yoğun atık sorunu olan kanalizasyon tahliye borularında içten başlayan zedelenme bina içinde bu problemi oluşturabilirken, zedelenen alanları da kablolu kameralar ile hemen görebilir ve önlemleri aynı gün içinde alabiliriz. Beşiktaş Levent su kaçağı tespiti teras katındaki duvarın olduğu gibi ıslak hale gelmesi durumlarına karşı hazırlıklıdır. Apartman çatı katını su basması, çatı katındaki borunun parçalanması veya patlaması, sızdırması gibi durumlarına karşın detektör taraması ile Levent su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımızı tercih ediniz. Bu akıllı cihazın en güzel tarafı ise ses dalgaları ne kadar küçük de olsa borudan ayrıştığı andaki yerleri hemen görülmektedir. Yerlerini sabitleme ve her zaman doğru bölgeleri teşhis etme, zarar gören su borularının yerini fayansı veya duvarı kırmaya gerek kalmadan bulma, hatta kimyasallar ile onarım yapma gibi çok sayıda birbiri ile örtüşen tekniklerimiz vardır. Bol yedek parça ve boru sistemleri ile su kaçağı tespit cihazı sonrasındaki durumlara da her zaman hazırlıklıyız.

Beşiktaş Levent su kaçağı tespiti zemine döşenen su borularının dıştan incelenmesi ve hasarlı olanlarının tam olarak sızdırma yerlerinin bulunması gibi durumlarda bazen kameralı su kaçağı tespiti sistemlerini tercih ederiz. Duvarlar için de bunu kastedebiliriz. Sıcak su ne zaman boru içinde yer alırsa, hemen bir termal kamerayı o bölgelere tutarak, döşenen su borularının noktasal yeri ve sızdıran kısımları da hemen görebiliriz.

21 Ağustos 2016
1.491 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN