Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Yeni Mahalle Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Yeni Mahalle Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Yeni Mahalle su kaçağı tespiti yapan kameralı robot cihazla bulan tesisatçı olarak kırmadan dökemden su kaçağı bulma ve onarım servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat su kaçağı problemlerine Bağcılar şubesi size bir telefon kadar yakındır.

Bağcılar Su Kaçağı Servisi

Bağcılar yeni mahalle su kaçağı bulma ile su sızıntısı nasıl bulunur sorusuna küçük cevaplar verelim. Aslında ilk olarak bazı belirtiler ışığında öneriler getirmek istiyoruz. Bizler Bağcılar su kaçağı bulan firmalar olarak şüpheleriniz varsa ve eski tip su sayacı kullanmıyorsanız bu göstergelere bakmanızı öneriyoruz. Bağcılar Yeni Mahalle su kaçağı tespiti ile başarılı su kaçağını bulan ekiplerimiz görev başındadır. Şu anda sayaca giderek rakam olarak not etmelisiniz. Hiçbir batarya kullanılmıyor ama dönmeye devam ediyorsa şebeke hattına kaçak olabilir. Kombinizin sıcak su vanasını kapattıktan sonra tekrar kontrol ederseniz dönüyorsa bu da bir belirtidir. Bizler daire içerisinde iki tür bahsettiğimiz problemi nasıl kırma dökme olmadan onarıyoruz onu anlatalım. Sıcak sular için termal kamera, soğuk su boruları için ses detektörü veya basınç testleri ile analizler yaparız. Örneğin duvar içerisine döşenmiş sıcak su borusu bu sayede hızlıca görülebilir. Sızan kısımlarda ve problemli bölgeleri cihaz ile görürüz. Diğer bahsettiğimiz sistemler ile suyun boşaltılıp hava eklenerek test edilmesi ve borudan çıkış esnasındaki su seslerini dinleyen %100 güvenilir metotlardır.

Bağcılar Yeni Mahalle su kaçağı tespiti sizi sıkıntıya düşürmeyecek çözümler sunar. Her binada sayısız sıkıntı olabilir yalnız onları aşmak için güvenilir İstanbul’da su kaçağı tespit cihazı ile destek veren ekipleri tercih etmelisiniz. Bizler deneyimlerimize, yaptığımız işe ve cihaz kalitemize güveniyor ve garantili sizlere hizmet veriyoruz. Aklınızdaki sorular için ofis telefonlarımızı aramaya ne dersiniz?

04 Temmuz 2016
2.217 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN