Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

bağcılar kameralı tesisatçı

bağcılar kameralı tesisatçı

Bağcılar kameralı tesisatçı firması su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma servisi 99 TL fiyatla su tesisatçısı için 0212 544 36 75 telefon numarasından arayınız. Çözüm Tesisat Bağcılar şubesini arayarak kameralı cihazlarla tesisat servisi alabilirsiniz.

Bağcılar kameralı su tesisatçısı telefonu yuarıdaki kısımda yer almaktadır. Alt kata su kaçağı mı var , pimaş borusu tıkandı gider görüntüleme hizmeti mi almak istiyorsunuz öyle ise bizi arayın.

Bağcılar Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar kameralı tesisatçı olarak kalorifer su damlatıyor ise çözüm için bağcılar su kaçağı tespiti ekiplerini aramanızı önermektedir. Su damlatan kalorifer için dıştan sarım tekniği veya kaloriferi içten onaracak kimyasal işlemleri yapılabilir. Kalorifer metalinde korozyon varsa incelir ve sızma oluşturabilir. Kalorifer kaynak yeri aşınmış, kalorifer vanası su kaçırıyor ise eklem yerlerine bakarak düzeltici önlemler alırız. Kalorifer borusu geçen duvarda ıslaklık varsa termal kamera ile o noktayı bularak yine kalorifer kaçağı durdurucu kimyasal ile onarım yapıp, basınç değerlerine de bakarak çözüm sunabiliriz.

Bağcılar kameralı su tesisatçı kalorifer petekleri neden ısınmaz ve ısınması için ne yapmalıyız sorusuna petek temizliği ve kombi bakımı İstanbul tesisat firmamız ile desteği öneriyoruz. Peteğin içinde 10’larca litre su vardır ve içi de kirler ile tıkanabilir. Peteklerin sağ, sol yarısı ısınmıyor, peteklere giren suyun yönü yanlış gibi vakalarda olabilir. Kirli petekleri temizlemek amacıyla bir cihaz getiriyoruz. Hortumlar ile havlupana bağlanır. Zemine döşenmiş ve duvardaki peteklerin içindeki kirleri güçlü motoru ile çeker ve ilaç takviye edilmesi ile alınamayan maddeleri de alırız. Peteklerin suyunu değiştirmek, yenilemek, temizlemek işlemleri ile petekler için yakıt tasarrufu anlamında faydaları bizden alabilirsiniz ve %40’a kadar bu oranlar çıkabilmektedir.

Bağcılar kameralı tesisatçı boru tıkanmasını kırmadan tıkanıklık açma robotu ile temizleyebilir. Kırmadan robot kullanarak kanal içindeki atıkları temizlemek için güçlü bir tel gereklidir. Bu telin cihaz kullanılıp atığı parçalaması sağlanır. Basit şekilde birkaç metreden bahsetmiyoruz. 30 metreye kadar önce kamera araştırması ve ardından telin atığı parçalaması sağlanır ve kanaldaki sayısız kirler pimaşı veya boruyu kırmadan temizlenebilir. Robot cihaz teknolojileri ile mutlaka tanışmanızı öneriyoruz.

23 Ocak 2017
2.851 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN