Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar su kaçağı tespiti yapan cihaz kamera robot kullanan tesisatçılar olarak kırmadan dökmeden su kaçağı bulma ve onarım hizmeti vermekteyiz. Bağcılar şubemizi arayarak aynı gün içinde son teknolji cihazlarla arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

Çözüm Tesisat İstanbulun tüm semtlerinde olduğu gibi Bağcılar kameralı su kaçağı tespiti yaparak su arıza problemlerini gidermektedir. Sizinde evinizde veya iş yerinizde gizli su sızıntısı probleminiz varsa garantili ve kesin çözüm için bizi tercih edebilirsiniz.

Bağcılar Robotla Su Kaçağı Bulan Firmalar

Bağcılar kırmadan su kaçağı tespiti bahçe sulama sistemi su sızıntısı yerini bulmada yardımcı olabilir. Toprağın devamlı ıslak kalması ve çamurlu halde bulunması alt katmanlardan su ile beslendiği anlamına gelir. Yalnız hangi kaynak ve atık mı, temiz sudan mı bahsediyoruz bu konularda dikkatli ve en iyi analizlerin yapılması gerekir. Bağcılar su kaçağı tespiti en ufak belirtisi olmayan su sızıntıları şikayetinde noktasal yer belirleme yapabilir. Sulama sistemleri ihtiyaç duyulan alanların yeterliliğine göre çok geniş alanlara sahip olabilir. Damlama sulamayı hortum ile yaparken onu besleyen batarya veya musluk gibi kısımlarda kaçak olması, toprağın su içinde kalması problemini meydana getirebilir. Biz detektör taraması ile oluşan sesleri dinleyerek yerlerini bulabiliriz. Toprağın 5 santim kadar üzerinden bu aygıtlar ile derin dinlemeler yapabilir ve “batarya musluğu gerçekten sızdırıyor mu ve nasıl anlaşılır” gibi konularda en iyi işçiliği sunabiliriz. Ayrıca su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz betonarme bina içinde yine benzer bir detektör yardımı ile bahsettiğimiz temiz su hatlarında araştırma ve yer konumlamayı da bir arada yapabilir.

Bağcılar su kaçağı tespiti yalnızca sorunu bulma işlemi yapmaz. Onarım için kimyasal sıvılar veya boru parçası değişimi gerekli ise fayans kırılması, fayansların onarımı gibi komple hizmetlerimizi Bağcılar su kaçağı bulan firmalar arasında bizden alabilirsiniz. Ayrıca sıhhi lağım boruları içinde atık varsa onu temizleme veya kameralı su kaçağı tespiti sistemleri ile kırılan parçaların yerini bulma ve değişim gibi çok sayıda çalışmalarımız vardır.

01 Ağustos 2016
1.970 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN