Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar kameralı su kaçağı tespiti yapan cihaz ve robotlu tesisatçı olarak kırmadan dökmeden özel cihazlarla tesisatta su arızasını bulup onarıyoruz. Çözüm Tesisat Bağcılar şubemiz açıldı en hızlı servis için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bağcılar Kameralı Tesisatçı

Bağcılar Kameralı su kaçağı tespiti sızmakta olan su borusu yerini bulmak için özel teknikler ile yardımcı olur. Sızan suyun ilk aşındıracağı bölge kumlu bölgelerdir. Çimento ile karışım sırasında özellikle sürekli suyun içten akması aşınmalara neden olur ve bir vakit sonra komşunun tavanında su akması gibi şikâyetler görülebilir. Peki, İstanbul su kaçağı bulan firmalar olarak biz neler yapıyoruz? Bağcılar Kameralı su kaçağı bulma şebeke su borularında iki tür kaçak vardır diyebiliriz. Damlama ve sızdırma olarak bunları yazalım. Damlama düzeyinde olanları ses detektörleri ile dinleyerek bulmak çok zordur. Yalnızca ıslaklık görülebilir yalnız bu tür sorunlarda biz basınç testleri ile direkt net analizler yapıyoruz. Öyle ki şebeke borularındaki su oradan alınır ve yerine hava basılır. Hava basma işlemi sırasında bazı mühürlemeler yapılır. Eğer halen hava basılmaya devam ediliyor ise bazı küçük delikler var demektir. Plastik borularda delinme yani damlama yerlerini kapatabilecek kimyasal sıvılar su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimizde vardır. İkinci tür olan ise tazyikli su çıkışı olan sistemlerde ses detektörü kullanımıdır. Dıştan yapılan bir analiz olup, çalışmalar neticesinde yeri hemen bulunur ve matkap ile kırmadan sonra hasarlı su borusunun değişimi ile devam eder.

Bağcılar Kameralı su kaçağı tespiti güvenilir ve sorunsuz binaları sizlere vaat eder. Günümüzün şartlarında bağcılar robotla tesisat kaçağı bulma yapabilmek için ağır para ödemeleri yapmanıza da gerek yoktur. Ayrıca binalardaki atık kanalları, petek, logar, sıcak su borusu damlama, patlama, kırılma, sızdırma problemleri için 7/24 açık servis noktalarımızı mutlaka arayınız.

11 Temmuz 2016
1.649 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN