Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Robotla Tesisat Kaçağı Bulma

Bağcılar Robotla Tesisat Kaçağı Bulma

Bağcılar robotla tesisat kaçağı bulma için firmamız Çözüm Tesisat kameralı cihazla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti servisi vermektedir. Aynı gün içinde Bağcılar semt ve mahallelerine hizmet sunmaktayız.

Bağcılar Robotla Su Kaçağı Bulma

Bağcılar kırmadan robotla su kaçağı bulan tesisatçı olarak hem dinleme hemde görüntüleme sistemleri kullanarak su akaçağı tespiti yapıyoruz. Bağcılar robotla tesisat kaçağı bulma sistemleri delinen su borusu yerini gösteren cihazları kullanarak su kaçağı tamiri yapabilir. Gerçekten günümüzde en ufak tahribat oluşturmadan bazı sorunlara yönelik işlemler yapabiliyoruz. Hemen küçük detaylara geçelim.

Bağcılar robotla su tesisat kaçağı bulma ile damlama düzeyinde olan ve binanızda eğer plastik su borusu su sızıntısı vakası varsa bunları basınç testleri ile bulabiliriz. Biz her türlü ihtimale hazırlıklı olmak için suyun çıkışı esnasındaki gürültü oluşumu gibi faktörlere bağlı olarak ses dinleme teknolojisinden de yararlanırız. Yalnız bazı binalarda su damlayacak düzeyde olduğundan dolayı bu cihaz pek bir işe yaramaz. Bu durumda ise suyu tahliye edip, hava basıp bazı kontrolleri de uygulayarak “var mı yok mu?” gibi soru işaretlerini hemen bulabiliriz. Kimyasal sıvılar ile plastik boruların içinden başlamak üzere bu bölgelere kapatıcı vazifesi görebilecek ürünlerimiz vardır. Bunu yapmak zorundayız, çünkü böyle bir seçenek olmadığı zaman sistemin komple değiştirilmesi daha fazla maddi kayıp verir. Eğer damlama değil de sızıntı şeklinde yani biraz daha belirgin sesler varsa ses dinleme aygıtımız yerini bulur ve yalnızca o kısımda minik bir tadilat ile hemen soruna çözüm de getirebiliriz.

Bağcılar robotla tesisat kaçağı bulma ile evin, binanın şantiyeye çevrilmeden su sızıntıları problemi için profesyonel firma arıyorsanız, bizleri arayınız. Aşırı ödemeleri artık unutun. Daha önce karşınıza amatör firmalar çıkmış olabilir ve hepsini çöpe atın. Bizi tercih edin ve doğru karar verin.

09 Temmuz 2016
1.880 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN