Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Kemalpaşa Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Kemalpaşa Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Kemalpaşa su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda kıramdan robot makinalı sistemle su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat olarak uzman tesisatçı kadromuzla aynı gün içinde Bağcılar semtine servis veriyoruz.

Kemalpaşa Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Bağcılar Kemalpaşa cihazla su kaçağı bulma garantili ve tam çözümleri su kaçağı tamiri yaparak bulmaktadır. Bina içinde su sızıntısı olduğu nasıl anlaşılır? Sızan suyun olduğu ahşap parkelerde esnemeler, yumuşama ve çürümeler olabilir. Beton ve tavan yüzeylerindeki ıslaklık, koku, renk değişimi, kötü hava şartları ve gibi belirtiler önemlidir. Yalnız tam yerini bulmak için birazdan anlatacağımız sistemler son derece şarttır. Bağcılar Kemalpaşa su kaçağı tespiti ile sızan su borusu yerini betonu kırmadan bulmak ve su borusu değişimi yapmak için su sızıntıları İstanbul servis hatlarımızı arayınız. Özellikle şebeke su borusundan bahsediyorsak, vanaların açık olmasından dolayı içerisinde yoğun su vardır. Yalnız sızma sürekli olacağı için belli bir miktar azalacaktır. İlk sızma noktasında ise belli, belirsiz gürültü olur. Bazen bu sesleri kendinizde duyabilirsiniz. Yalnız çok küçük ses dalgalarını bile dinleyebilecek bir cihaz kullanıyoruz. Bu sesler teknikerimizin kulaklığına ve ekrana grafiksel olarak yansımaktadır. Gelişmiş yazılım desteği vardır. Zamanlama ayarlayarak istediğimiz olasılıklarda analizler yapabiliriz ve binaya zararı yoktur. Yeri bulunduktan sonra ise matkap ile bir fayans kırılır. Sızan su borusu görülür ve ne kadar uzunluğu varsa o kadar daha kırma işlemi yapılır ve parça değiştirilir.

Bağcılar Kemalpaşa su kaçağı tespiti tam çözümler sunar. Özellikle su kaçağı bulan tesisatçı olarak sigortalı, sigortasız binalarda destek olmaktayız. Kırılan fayans veya duvar varsa onun onarımını da bize yaptırabilirsiniz. Taşeron veya geçici işçi değil, gerçek duvar ustası ve bu alanda deneyimli kadrolu çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

12 Temmuz 2016
1.504 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN