Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Fatih Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Fatih Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Fatih su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı robotla su kaçağı bulma ve onarım servisi verilmektedir. Çözüm Tesisat son teknoloji makineli su kaçakları kontrolü yapmaktadır üstelik Bağcılar semtine aynı gün hizmet veriyoruz.

Fatih Mahallesi Cihazlı Su Tesisat Firması

Bağcılar Fatih mahallesi su kaçak bulma cihazlarından birisi olan kameralı su kaçağı tespiti çalışmalarını anlatmak ister. Bodrum, teras, daire, ofis, AVM lavabosu, tuvalet, banyo giderinde kaçak varsa yerini bulmak için bu cihaz idealdir. Çünkü katı veya sıvı atık tahliyesi için üretilen bu kanallarda kablolu özel başlık takılan kameralar ile inceleme yapar ve yırtılma yerlerini buluruz. Bağcılar Fatih su kaçağı tespiti lağım borusunda yırtılma ve kırılma yerleri için kamera içerikli su kaçağı cihazları kullanımı ile analizin sağlam yapılması uygulanır. Bazen bir dairede çok sayıda boruda sorun olabilir. Onları tek tek görmemiz, beton kırılacaksa minimal tadilatın uygulanmasını sağlar. Günlerde evin içini şantiye gibi uygulamaların yapılmasına gerek bırakmayız. Beton veya fayans kırıldı diyelim, boru çıkartılır, ölçü alınır ve sağlam olacak şekilde yeni bir tane takılır. Ayrıca şirketimiz sıcak, şebeke veya atık borusu değişiminde kırılan fayans veya duvarı onarma işlemini de sizlere sunmaktadır. Bu alanda kadromuzda duvar ustası ile Fatih mahallesi makineli tesisatçı hizmet veren teknik servis elemanlarımız olduğunu da eklemek istiyoruz.

Bağcılar Fatih su kaçağı tespiti ekipleri varken kırmadan su kaçağı tespiti çalışmalarından mutlaka yararlanmalısınız. Örneğin, petek içindeki kireç gibi maddelerin düzenli temizlenmemesi sızıntıların sebebi olabilir ve biz araştırmalar ile öncelikle birkaç saatte içindeki bu maddeleri tahliye ederiz. Petek içinden sızıntıyı durdurabilecek kimyasallar ile de tadilat gibi şıklar olmadan tam istediğiniz sonuçları sizlere sunarız.

01 Temmuz 2016
2.234 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN