Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Demirkapı Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Demirkapı Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Demirkapı su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisat firması olarak kırmadan robot makinalı cihazlarla su kaçağı bulma ve onarımı yapmaktayız. Çözüm Tesisat son teknoloji cihazlar kullanarak Bağcılar şubesi ile aynı gün içinde servis vermektedir.

Demirkapı Cihazlı Su Tesisat Firması

Bağcılar Demirkapı cihazla su kaçağı bulma ekipleri temiz su borusu patlağı, sızması bulma cihazları ile akıllı çözümlerden yanadır. İddialı olan ustalarımız su kaçağı bulan tesisatçı olarak dinleme sistemlerini kullanır. Adeta fayansın altına temiz su borusu döşenmiş ise ondan gelen sesler dinlenirken, sızma bölgeleri de bulunur. Bağcılar Demirkapı su kaçağı tespiti elektronik ortam dinleme aygıtları ile tiz ses çıkarması ile bilinen, delinme problemi olan sistemlerde su kaçağı cihazları ile anlık çözümler sunar. Yapılacak işlem gelişmiş ve hassas mikrofon sisteminin örneğin, zemine veya duvara tutulmasıdır. Bu şekilde ortalama 140 metrekarelik binada yarım saat gibi zamanda tüm şebeke boruları dinlenebilir. Genelde soğuk su hatlarında sızıntı var mı yok mu anlamak için kullanılır. Sıcak su borusu geçen sistemleri kontrol etmede özenli şekilde kombi veya petek bağlantılarını ölçmek için termal kamera ile ısı ayarlamaları yaparız. 50 derecede kombi borusu içindeki su ısısı varsa bu aynen cihazda gösterilir ve beton içine sızma gibi durumlarda yine nemlenme belirtisi veya farklı analizleri ekrana yansıyan görüntüler ile yaparız.

Bağcılar Demirkapı su kaçağı tespiti en son teknolojiyi kullanma konusunda dikkatli adımlar atmaktadır. Binalarda atık kaçak su tespiti yerini bulmak için klozet veya alaturka tuvalet giderinin en başlangıcındaki bölgelere kamera başlığı ile canlı veriler elde ederiz ve bu sayede sızma kısımlarını da görürüz. Her yeri kırmadan, analizin maddi kayıp meydana getirmeden uygulanması sizce de önemli değil mi? Bizi aramanızı bekliyoruz.

28 Haziran 2016
1.969 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN