Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Barbaros Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Barbaros Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Barbaros su kaçağı tespiti yapan kameralı cihazlı tesisat firması olarak kırmadan su kaçağı bulma ve onarım servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat İstanbulda 4 şubesi ile hizmetinizdedir Bağcılar şubemizi arayarak aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Bağcılar Barbaros Mahallesi Tesisatçı

Bağcılar Barbaros mahalesi su kaçağı bulma ekiplerimiz kombi veya kalorifer tesisatında su arıza tespiti, kaçak yerinin bulunması ve onarımı işlemlerini özellikle kimyasal sıvılar ile yapmaktadır. Kalorifer petekleri veya borusunda sızıntı, damlama olması sorununa iki aşamada net çözümler sunuyoruz. Her ikisi de birbiri ile bağlantılı ve bir gün sonrasında yepyeni gibi sistemlere sahip olabilirsiniz. Bağcılar Barbaros su kaçağı tespiti özellikle sorunların neden yaşandığını bilmenizi istemektedir. Kireç veya pas gibi maddeler özellikle suyun ısınma ve soğuma aşamasında peteklerin içinde birikmektedir. Bazen kirli sular veya kireç bakımından yoğunluk olan sıvıların peteklere eklenmesi ve zamanla bahsettiğimiz maddelerin üremesi içten çürümelere neden olur. Özellikle düzenli bizden petek için temizlik işlemleri yaptırırsanız, korozyon gibi ihtimallerin görülme olasılığı düşer. Biz öncelikle petek gerçekten temiz mi onu kontrol ederiz. Termal cihaz ile dıştan sızıntı noktalarına bakarız. Petek dolaşım borularının kontrolü, reglaj ayarı ve diğer çalışmalar yapılır. Akabinde gerekli ise petek içini temizleyen cihaz kullanımı ile iç kirlilikten kurtulma işlemi yapılır.

Bağcılar Barbaros su kaçağı tespiti petek gövdesi ve borularında su kaçağı tamiri için kimyasalları kullanırız. Oldukça kaliteli ürünler olup, yalnızca petek içine göndeririz. Belli bir zamandan sonra mikro sızıntıların olduğu kısımlarda hava ile bütünleştiği sırada katılaşmaya yani orada kapatıcı vazifesi görmesi ile tadilat olmadan, peteklerin yerleri sökülmeden sızıntının durdurulması işlemi için birebirdir.

30 Haziran 2016
2.047 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN