Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Evren Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Evren Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Evren su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan robot makinalı aletle su kaçağı bulma ve onarım servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat Bağcılar şubesi ev ve iş yerlerinde yaşanan su kaçakları problemlerine cihazlarla çözüm üretmektedir.

Evren Mahallesi Cihazlı Su Tamircisi

Bağcılar Evren mahallesi su kaçağı bulma deneyimli ekibimiz su arızasını bulmak için su kaçağı tamiri işlemlerinde kırmadan çözüm odaklı çalışmalar yapmaktadır. Eskiden çoğu fayansın kırılması ve ondan sonra sorunu anlamaya gidilirken, biz uzun süredir teknoloji odaklı servis çalışmaları sunmamızdan dolayı, direkt zarar vermeden analiz tekniklerini benimsemiş durumdayız. Bağcılar Evren su kaçağı tespiti ile kaçak yapan borunun yerini bulmak için atık kanallarında kameralı görsel çalışmalar yaparız. Bu uygulama örneğimiz yalnızca atık kanalları için geçerli olup, farklı tür sızıntı şikayetlerinde ayrı cihazları deneriz. Dikkatli su kaçağı bulan firmalar olarak küçük bir örnek verelim. Banyo duvarında ıslanma olması, banyo fayanslarında suyun damlama yapması, banyo tavanından devamlı su akması gibi durumlarda üst kata ilişkin analizler yapabiliriz. Komşunuzun banyo gider ve temiz hatlarının incelenmesi bu aşamada gereklidir. Komşunuzun tuvalet, lavabo veya banyo giderleri kameralı cihazımız ile tek tek araştırılır. Bu işlemin ardından sızmakta olan gider suları varsa görülecektir.

Bağcılar Evren su kaçağı tespiti ile banyodaki temiz su borusu su sızıntıları yerini bulmak için iki tür cihaz ile sonuç üretiriz. Test pompaları veya dinleme detektörleri ile dıştan sesleri dinleyerek veya basınç testleri ile daha küçük damlama düzeyindeki banyo temiz su borularındaki problemli kısımlar görülür. Her zaman tadilat olacak diye bir şey yoktur ve bazı kimyasalların uygulanmasının mümkün olduğu binalarda da sorunları aşmanız için yardımcı oluyoruz.

30 Haziran 2016
2.178 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN