Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Yenigün Mahallesi Tesisatçı

Bağcılar Yenigün Mahallesi Tesisatçı

Bağcılar Yenigün mahallesi tesisatçı servisi olarak kırmadan kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkanık tuvalet açma ve lavabo açma hizmeti veriyoruz. Çözüm Tesisat Bağcılar şubesini arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Bağcılar Yenigün mahallesi su kaçağı tespiti için tercih edebileceğiniz kamera sistemli firmamız kırmadan dökmeden tesisat kaçakları bulma ve onarım hizmeti vermektedir.

Bağcılar Yenigün Cihazlı Su Tesisatçı

Bağcılar Yenigün mahallesi tesisatçı dubleks villada, apartman dairesinde, müstakil evde petek temizliği yapmaktadır. Kamu ve özel binaları, otellerde tüm peteklerdeki soğuma problemleri solüsyonlar ile giderilmektedir. Peteklerin hava alma kısmına baktığınızda suyun siyah tonlarına yaklaşması etkin şekilde onların tahliye edilmesini gerekmektedir. Dakikada 10’larca litre devir daim yapan cihazımız ile kirlenmelerin toz kıvamına gelmesini ve tahliyesini birlikte yaparken, evin petekleri ısıtmadaki masrafını da azaltıcı etkileri olduğunu da eklemeliyiz. Bağcılar Yenigün mahallesi tesisatçı “klozet rezervuarında veya lavabo sifonunda kaçak var” sorunlarınız için alakalı sistemleri tek tek araştırabilir. Burada öne çıkan kameralı sistemlerdir. Özellikle lavabolar için bunu yapabiliriz. Lavabo sifonları eviye borusu içinde yer alır. Oradaki kaçak direkt atık borusuna sızar ve fazladan ödenen su faturası problemi oluşturur. Yalnız bir kamera ile lavabo lağım kanallarında su kaçağı tespiti yapılması sızma yerlerini görmemizi sağlar. Lavabo sifon değişim hizmeti ile sorunu aşabiliriz. Rezervuarda kaçak problemi için şamandıra incelenmesi ve direkt değişim dahil hepsinin yapılması ile sizlere en güvenilir ve sorunsuz sistemlere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Bağcılar Yenigün mahallesi tesisatçı “lavabom tıkandı, açabilecek İstanbul’da teknik servis” soru işaretleriniz için üstün tıkanıklık açma sistemleri ile yardımcı oluyor. Pek çok yemek artıklarından, başınızdan düşen saç artıkları veya tıraş sonrası sakallar derken, yağların da tabaka oluşturması kanallarda inanılmaz doluluk oluşturur. Biz özellikle cihazın alabileceği belli miktarlarda su çekeriz. Bu suyu elektrikli sistemleri kullanmamızdan dolayı basınçlı formata dönüştürür ve kanalların içinden minimal kameralar ile bakarak tıkanma yerlerini temizlemek için kullanırız.

09 Eylül 2016
1.639 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN