Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Fevziçakmak Tesisatçı

Bağcılar Fevziçakmak Tesisatçı

Bağcılar Fevzi çakmak tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı tuvalet açma , lavabo açma servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat Bağcılar şubesini arayarak aynı gün içinde servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bağcılar fevzi çakmak su kaçağı tespiti kamera cihazları ile nokta atışı bulunmaktadır. Sizinde dairenizden bir alt kata su sızıntı problemi var ise bizi arayarak profesyonel destek alabilirsiniz.

Fevizçakmak Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Bağcılar Fevzi çakmak tesisatçı “su saatinde kaçak var ve onarabilecek teknik servis” taleplerinize garantili yanıtlar verebilir. Su sistemlerinde noktasal bile kaçak olmaması gerekir yoksa etraf zamanla oldukça ıslanır. Özellikle çıkış esnasında sesler bize çok yardımcı olmaktadır. Yalnızca ses dinlemeleri yaparak su kaçağı tespiti betonarme binalarda zararsız uygulanabilir. Kerpiç ve ahşap binalarda da cihazın pek çok göstergeleri eşliğinde bu alakalı sorunları görebilir ve giderebiliriz. Onarım için ise kimyasal sıvılarımız her zaman bulunmaktadır. Bağcılar Fevzi çakmak su tesisatçı ile “petek temizliği ne zaman gerekli ve yapılmalıdır?” sorularına yanıt bulalım. Dış yüzeyinde soğumalar başlamış ise havasını aldığınız taktirde yine soğumalar geçmiyorsa, kombi kendisini otomatik kapatıyor ve filtre kısmı sıklıkla kirleniyorsa bunlar birer belirtidir. Çözüm ise komple veya sorunlu peteklere tek tek bağlantı yaparak solüsyon aktarımı ile içindeki tüm pisliklerin çözünmesinin başlatılmasından geçmektedir. Güçlü basınçlı su aktarımı yapabilen aygıtımız ile bir taraftan çözünme yaşanırken, diğer taraftan kirli yapılar cihazımızda kalmaktadır. Tam berrak su aşamasına gelinceye kadar devam eder. %30 civarı hatta daha fazla ısıtma masraflarınız azalabilir. Kombi ısı değerleri 40 derece gibi normal değerlerde ısıtılması yapılabilir. Yani 50’li dereceleri unutmanızın önünü tam iki sene boyunca açılması mümkün olabilir.

Bağcılar Fevzi çakmak tesisatçı “taharet musluğu, batarya, muslukta kireç tıkanması için teknik servis” ihtiyacınıza yönelik tıkanıklık açma ekiplerimizi yönlendirebiliriz. İçten çürümelere neden olan bu faktörler zamanla ilgili parçaları da arızalı duruma geçmesini sağlayabilir. Temizlenmesini ilk önce dener, eğer yeni parça takılması daha iyi olacağını düşünürsek bu yönde karar veririz Ayrıca klozet kanallarında tıkanmayı açabilecek tesisat firmamız ile her zaman robot sistemlerin özel açıcı başlıkları kullanmamızdan dolayı ilgili kirlilikler çok geçmeden kanalizasyon lağım kanallarındaki hatlara geçebilecektir.

10 Eylül 2016
1.770 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN