Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Fevzi Çakmak Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Fevzi Çakmak Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Fevzi Çakmak su kaçağı tespiti yapam robot cihaz makinalı tesisatçı olarak kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat profesyonel cihazlar kullanarak Bağcılarda servis vermektedir.

Bağcılar fevzi çakmak mahallesi su kaçağı bulma ekiplerini arayan müşterilerimiz iyi biliyor ki her bina değerlidir. Biz de bunu gerçekleştirmek için su kaçağı tamiri işlemlerinde hasar vermeden yaklaşım politikası içerisindeyiz.

Bağcılar Fevzi Çakmak Makinalı Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Fevzi Çakmak su kaçağı tespiti ile bizim ilk hedefimiz su sızıntısı yerini hasar oluşturmadan bulmaktır. Mutfağa her girdiğinizde fayansı yakından dinlemeyi tercih ettiğinizde su sesleri geliyor mu? Tıslama şeklinde olur ve sürekli devam eder. Ne zaman su vanasını kapatsanız, biraz azalır ama sorun gitmiş sayılmaz. Bizim yaptığımız ise ilgili tüm yüzeylerde sesleri analiz edebilecek cihazdan yararlanmamızdır. Ses dalgaları ne kadar küçük olsa da bazı belirtileri vardır. Bazen fayansın altındaki beton parçacıkları zaten plastik olan su borusuna baskı oluşturabilir. Bazen su borularının ömrü tamamlanmıştır veya içten çürümesine neden olacak farklı bir sorun vardır. Bizim yaptığımız ise sesleri detektör yardımı ile dinleyerek tam yerini asla fayansları kırmaya gerek kalmadan bulmaktan geçmektedir. Bazı işaretlemeler ve özellikle kısa zamanda çok sayıda bina içi banyo, tuvalet, mutfak gibi yüzeylerin araştırılması ile doğru noktaları tespit ediyoruz.

Bağcılar Fevzi Çakmak su kaçağı tespiti dikkatli işlemler ile su sızıntıları yerlerini bulabilir. Son aşama ise matkap ile piksel denilebilecek bir bölgede kırma çalışması ile devam eder. Bu sayede sizlere de aşırı bir tadilat masrafı çıkmayacağını düşünüyoruz. Yalnızca ihtiyaç olacak kadar kırma işlemi kaliteli cihazların sonuçlarına göre yapılmaktadır.

02 Temmuz 2016
2.003 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN