Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Yıldıztepe Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Yıldıztepe Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Yıldıztepe su kaçağı tespiti yapan kameralı cihazlı firmamızda kırmadan robotla su kaçağı bulma servisi alabilirsiniz. Çözüm Tesisat aynı gün içinde Bağcılar şubesi ile hizmetinizdedir.

Bağcılar Yıldıztepe Tesisat Kaçağı Cihazı

Bağcılar Yıldıztepe mahallesi cihazla su kaçağı bulma firmamız suyun ilk çıktığı su borusunda kırmadan analiz ve garantili su kaçağı tamiri yapmayı kendisine ilke edinmiştir. Düşünelim ki mutfak içerisindeki bataryalara sıcak ve soğuk su taşıyan ana borular var. Aynı zamanda kombi ve petek borularını da bunlara ekleyelim. Atık kanallar için ayrıca hatlar vardır. Kısacası çok sayıda sistem var ve hangisi sizce sorunlu ve nasıl buluyoruz? Bağcılar Yıldıztepe su kaçağı tespiti teknikleri arasında kesinlikle analizin zararsız olmasından yanayız. Lavabo, banyo ve tuvalet atık kanalı içlerinden başlayarak kamera ile nerede plastik atık kanalı çatlamış ve yerini bulmak için tüm adımları 20 metreden uzun olan kameralı sistemleri ile görüyoruz. Çok net kararlar almamızı sağlayan bir durumdur. Bazen AVM tuvalet veya lavabosunda tıkanma olması, sızdırma ve koku yapması gibi şikâyetlerde bu teknik kararlı olmamızı sağlamaktadır. Bir diğer teknik ise sıcak su hatları ve peteklere ilişkin ortak analizdir. Özellikle yıldıztepe su kaçağı bulan firmalar kapsamında bu sistem herkeste yoktur. Sıcak suyun beton içinde aşındırma hissiyatı yüksektir yani içten yoğun zarar verir. Yalnız termal cihaz ile ilgili tüm bölgeleri hiçbir belirti olmasa bile baktığımız sızan yerin bulunması kesindir ve parça değişimi ile çok geçmeden yepyeni gibi hale getirebiliriz.

Bağcılar Yıldıztepe su kaçağı tespiti petek su sızıntıları yerini garantili saptamak, bulmak için yine termal kameralardan yararlanırız. Özellikle beton içine döşenen borular için bu çok gereklidir. Çalışma sonucunda sırası ile petek kirli ise iç temizliği ve kristalleşme yolu ile içten açıkları kapatabilecek kimyasal kullanımı sırasında tüm sorun ortadan kalkabilir.

13 Temmuz 2016
1.505 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN