Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar kırmadan su kaçağı tespiti

Bağcılar kırmadan su kaçağı tespiti

Bağcılar kırmadan su kaçağı tespiti yapan robot cihazlı su tesisatçı servisi kameralı sistemle su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Çözüm tesisat Bağcılar şubesi ile aynı gün içinde ev ve iş yerlerine hizmet vermektedir.

Bağcılar Cihazla Su Kaçak Bulma Servisi

Bağcılar su kaçağı tespiti hasarlı hale gelmiş su borularını bulabilir. Eski yöntemler kullanacak olsaydık ilk işimiz matkap, balyoz ile bazı yerleri kırmak ile başlayacaktı. Yalnız su kaçağı bulan tesisatçı olarak biz önceliği analiz becerisi üstün olan sistemler vermekteyiz. Zaten birkaçını birazdan anlatacağız ve özellikte oradan edinilen bilgiler ile bazı tür sızdırmalarda bile yalnızca sıvı ürünlerle sorunu düzelttiğimiz olmaktadır. Bağcılar kırmadan su kaçağı tespiti tavandaki alçının akması ve üzerinin su olması gibi durumlarda üst kat komşunuz başta olmak üzere araştırma yapabilir. O komşunun evine gittiğimizde belki petek tesisatının betonun içine yerleştirilmiş haznesinden suyun damlattığını görebiliriz. Anlamak ve kesinleştirmek için termal cihaz ile orada bazı ölçümler yapıp, emin olduğumuz zaman ise sıvı kapatıcılar kullanırız. Petek içine gönderilmekle birlikte genelde 10 dakikada sonuç vermektedir. Bunun uygulanması için petek içlerinin tertemiz olması gerekir ve bunu da sizlere sunmaktayız.

Bağcılar kırmadan su kaçağı tespiti mutfak, banyo tavanından yoğun su damlaması gibi durumlarda Bağcılar kameralı su kaçağı tespiti ile o dairede atık borularına da bakabiliriz. Sızma yerlerinde tesadüfi değil kesin yerlerin bulunmasından yana olan su kaçağı bulan firmalar olarak ayrıca basınç testlerinden tutun da ses detektörü ile parkeden gelen su seslerini bu öze kaçak su tespiti ile hemen bulmaktayız. Asla zaman kaybetmeyin, bunun etkileri ilerleyen zamanlarda yıkıcı olabilir ve önlemleri garanti sürelerini vererek sizlere sunan firmamız ile alınız.

30 Ağustos 2016
1.947 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN