Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Göztepe Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Göztepe Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Göztepe su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisat servisi veren firmamızda kameralı sistem su kaçağı bulma ve onarım hizmeti verilmektedir. Çözüm Tesisat ileri teknolojiyi kullanarak birbirinden farklı tesisatçıların çözüm üretemdiği sorunları kökünden hallediyoruz.

Bağcılar Göztepe Cihazla Su Kaçağı Bulma

Bağcılar Göztepe cihazlı su tesisatçı ile sifon su akıtması şikayetlerinizde doğru analizler yapabiliriz. Alaturka tuvalet sifonu arızasını tamir edebilecek Bağcılar göztepe mahallesi su kaçağı bulan tesisatçı olarak doğru teşhis ile hareket etmektedir.

Bağcılar Göztepe su kaçağı tespiti desteği ile göz ile görülemeyen ve fayansın içerisine gömülmüş sifonlara ilişkin analizler yapıp kaçak su tespiti çalışmasında parça değişimini yapıyoruz. Sızdıran bir sifona sahipseniz 7/24 sürekli suyun beton içine aktığı sorunlarında içindesiniz demektir. Beton gerçekten bir vakit sonra sünger gibi ıslaklığı çekecek ve tavanda su öbeği oluşturarak alt kat komşunuza zararı dokunacaktır. Onarım için bazen püskül ile tampon yapılması veya farklı adımlar ile kararlar alabiliriz. Bazen tam teşhis için dinleme aygıtı fayansın üzerine tutulur ve oradan itibaren gerçekten sızma var mı anlaşılır. Bunu yalnızca kulağa gelen yükseltilmiş ses frekansı olarak düşünmenizi istemeyiz. Aynı zamanda ses dalgalarını cihaz yorumlayarak çok sayıda analizi grafiklere dökmekte olup bunu el bilgisayarı ile takip ediyoruz. Yani doğru noktaya matkap vurarak, kısmi hasar oluşturmanın anahtarı bu kaliteli cihazları kullanmaktan geçmektedir.

Bağcılar Göztepe su kaçağı tespiti analiz bakımında yalnızca sifon su arıza tespiti işlemlerini değil, şebeke su borusu dinlemelerini yapmaktadır. Eğer ilgili su sesleri çok cılız ise basınç analizleri ile gerçekten sızma olup olmadığı anlaşılır. Sıcak su borularını analiz etmek için yine zararsız olan termal cihaz ile ısı gösterge çalışmalarından yararlanırız. Atık boruları için fiziki kamera kullanırız, kısacası her şey dahil fırsatlarımız devam ediyor.

02 Temmuz 2016
2.055 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN